"Мій ангел". Відгук

Шановні колеги по перу, безстроковий марафон потрохи набирає обертів і дозволив мені познайомитися з достатньо нетиповим для Букнету твором, чому я безмежно рада, хоча оповідання дещо провокаційне)

"Мій ангел" Катерини Лилик (https://booknet.ua/book/zbergach-b414344) - глибоко психологічний твір, в якому показаний стан людини, що вижила після тортур маніяка. Головного героя не покидають страшні спогади, якими він не може поділитися не тільки з поліцейськими, але й з близькою людиною, встановивши психологічний блок. Він грубо відштовхує всіх, і це має рокові наслідки як для нього самого, так і для небайдужих до нього людей. Отже ідея твору не трешова. Читач зробить висновок: виговорився хоча б близькій людині, зберіг і йому б життя, і собі.

Цікаво показані поліцейські. У них також стоїть психологічний блок: з маніяками поведешся — невідомо ще чого наберешся. Чого тільки коштує відчуття чужих пальців під шкірою!

Від мене респект за те, що немає конкретних описів насилля, тільки його відголоски, і це здатне полоскотати уяву читача більше, ніж сам процес. І ще привертає увагу якісний текст, що вдало відзеркалює психологічний стан героїв. Хіба що одна фраза: “А от сам спокушений, схоже, вирішив зіпсувати роботу нахрін”. Останнє слово з вуст когось із героїв звучало б нормально, але з вуст автора ріже око.

Щодо побудови оповідання: лінія трилеру доведена в повному об’ємі, а детективна - обірвана. Хто вбивця? Нехай для героїв і поліцейських це залишиться секретом, але читач у моїй особі отримав трохи розчарування закінченням)

 

Відгук написаний в рамках марафону https://booknet.ua/blogs/post/363457 , якому конче необхідні нові учасники з цікавими творами.

 

Не зволікайте, у нас можна отримати як “похваляшки”, так і розбір сильних і слабких сторін твору.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Катерина Лилик
22.07.2023, 10:24:52

Ох, там вказано багато зачіпок, де живе убивця х)
Читачу теж треба бути трішки детективом. Власне тричі описується локація і у кінці вказується напрямок першого убивства і останнього місця проведення злочину. Власник місця злочину згаданий на початку твору.
Дякую за відгук, дуже приємно за таку оцінку

Показати 2 відповіді
Катерина Лилик
23.07.2023, 09:08:18

Тетяна Гищак, Ну от, з цього і треба було починати відгук.. щоб не створювати в мене хибне враження.

Ні я це не описала бо текст несе наратив : детектив-ідіот.
Останнім натяком на це є те, що телефон Мілана, який в останній сцені лежав на землі і по якому можна було прослідкувати дзвінок - на нього просто встали...
Якось так .
Також, якщо ви зауважите, за Міланом не поставили спостереження, як і за власником будинку.
Щодо проникнення, вам відповідь на початку 4 глави, Мілан каже офіцерові: ви хоч уявляєте скільки людей тут буває за день, хочете, покажу вам розклад...
Я розумію, що детективна лінія обірвана, але воно дійсно так задумано. Можливо невдало, ми усі вчимося , а тут
конкуренції щодо такого жанру нема, нажаль
Що відгук, що критика сподобалися, дякую )

Інші блоги
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше