Історичні романи козацької доби.
Привіт, дорогі друзі та читачі!
Все ж історії про козаків припадають Вам найбільше до душі. Так, найпопулярнішою моєю книгою стали "Іскри гніву". Цей роман про повстання Северина Наливайка, перетнув позначку у 70000 перечитань і 1160 бібліотек. Цим же шляхом рухається книга "Османськими шляхами". Це своєрідне продовження "Іскор гніву", хоч і події у романах не продовжують напряму один одного. Вони відбуваються за 10 років після битви в урочищі Солониця.
Спочатку, «Іскри гніву» задумувались, як самостійний роман. Але увага читачів, герої, до яких я й сам прикипів у процесі написання, спонукали мене до продовження. Та й це ще не все. Обов’язково буде третя книга у цій серії. Вона знову поверне розповідь у історичні рамки, схоже, як це було у першому романі. Зараз я глибше знайомлюсь з подіями того часу і планую обкладинку.
Відстежуйте автора та залишайте коментарі.
Дякую за увагу)
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА чи будуть в наступній книзі трохи містики, характерництва, військових хитрощів тих часів? Все таки це літературний твір в історичному руслі.
Алксандр Химич, Не думаю. Я не люблю мішати жанри. Якщо перша книга книга була суто історичною, то не варто в одну із трилогії вилітати містику.
Але маю плани на козацьке фентезі в майбутньому.
Дуже дякую за цікаві твори,читати історію тим більше нашу це для мене смакота,жаль,що давно немає батька,це він привив мені любов до історичних книг,дітям не передала,може на онуках відіграють,один любить щось про зомбі
Нина Краснянская, Знання історії - дуже важливо. Я в дитинстві та юності не дуже любив її. Почав цікавитись вже у досить свідомому віці. У 23 роки, напевне. Але чим більше читав, тим більше вона мене затягувала. А знайомився з історичними подіями я завдяки художній літературі. А тоді вже й до наукової перейшов. Тож на все свій час. Але молоде покоління має знати свою історію. Як і власне усі покоління. Росія протягом століть паплюжила її, змінювала під свої хворі потреби, нав'язувала нам комплекси меншовартості. Це все зрештою призвело до того, що розмовляти українською мовою - соромно, знати українську історію... Навіщо? Кому воно потрібне? А це самосвідомість, ідентичність, свобода врешті-решт. Радий, що я вношу свій незначний вклад у розвитк українства)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати