Закон збереження мрії
Візуалізація улюблених героїв.
Таріс та Еліна, як їх уявляє штучний інтелект.
В день тринадцятиліття Хранителька покликала правнука до себе.
- Ти дорослішаєш, стаєш мужчиною, - сказала вона. - Я подарую тобі одну річ. Надзвичайно могутній старовинний амулет. Здавна він переходить від одного першопроходця до іншого. Амулет захистить тебе від жіночих чар і стримає чоловічу силу. Потім, коли виконаєш свою місію, знімеш його та віддаси Хранительці, нехай передасть наступнику, а ти зможеш одружитися.
Яніза простягнула хлопчику великий, ледь опуклий медальон з трикутним отвором посередині і напівстертими письменами по краях. Старовинне срібло потемнішало і потьмарилося від часу, видно було, що амулету давно ніхто не торкався. Таріс стягнув з волосся шкіряний поворозок і причепив на нього медальон, надів на шию і заховав під нагрудними ременями свого халі. Амулет відразу ж відреагував на особистий магнетизм Таріса - міцно прилип до шкіри над джерелом життєвих сил.
- А якщо я не зустріну обраниці? - раптом спитав хлопчик.
- Зустрінеш, - посміхнулась Яніза, - я бачила сон.
- Розкажи, - попрохав Таріс, - яка вона? Щоби я міг впізнати!
- Не знаю, - бабка з жалем похитала головою. - Я не розгледіла. Маленька, і наче в ковдру завернута. Блакитну, товсту, як на південних островах шиють. А ти - великий, дорослий, сильний і дуже гарний.
- Невже гарніший за Кейтара? - Таріс зморщив носа. Здається, бабчин опис розсмішив його.
- Ти схожий на свого діда, а він - ні! - напевно саме це було головним критерієм чоловічої краси для Хранительки.
- Вона маленька, а я дорослий, це ж погано, чекати довго! - Таріс повернувся до питання, яке цікавило його значно більше, аніж родинна схожість.
- Та ні, вона теж доросла, тільки маленька як...
“Як Тиїза”, - хотіла сказати Хранителька, та змовчала, згадавши, що Таріс николи не бачив своєї матері, після неї навіть портрета не лишилось.
- Як мама, я зрозумів.
- Там все дуже неясно було, - продовжувала Яніза. - Пустир за лабораторіями весь засніжений, кучугур ледь не в людський зріст на ньому, ти мокрісінький увесь і вона в сугробі... Ковдра ця чудернацька на ній, і сукні нема, тільки ноги стирчать, смішні такі, у товстих черевиках, в снігу виваляні. А на спині наче камінь великий прив'язано, за налиплим снігом не розгледіти.
Сніг на Колисці, найпівнічнішому острові Дому Сайгар? Кучугури? Це неможливо, адже тут тропіки! І дівчина аж занадто дивна… навіщо їй камінь на спині? Таріс не повірив жодному слову з бабчиного пророцтва.
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ певно перечитаю їх історію. Бо коли читала "принца" багато чого не памятаю, що вони на розкопках знаходили)))) Історії Ваші чудові!
Людмила Єрош, Дякую. Гадаю тепер першу історію буде приємніше читати. Я попрацювала над нею в плані помилок. Сама не очікувала, що знайду їх так багато, причому зовсім тупих, коли пальці потрапляють не на ті букви. Чому я не помітила їх відразу?! Пояснити собі змогла лише тим, що писалося у стані стресу, в сховищі, на початку війни. В інших книгах такого нема.
А взагалі я в описах старалася не повторюватися. )))
Книга дуже цікава просто неймовірна, але візуалізація не збігається з моїм уявленням , але це все індивідуально...
Тетяна Рибак, Дякую.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати