Привіт, світе!
Усім привіт, вирішив почати писати свою першу книгу, це історичний роман часів Київської Русі про самовставку у маловідому напівлегендарну історичну особистість Малушу, доньку древлянського князя Мала і мати київського князя Володимира Великого. Планую цікаву подорож 10-им століттям і дослідження світу того часу, а також політичні інтриги і внутрішні переживання.
Чому саме в такій формі? За відомим правилом кожен автор пише свою першу книгу про себе, бере свій характер і переживання і вставляє їх у головного героя, тому я вирішив не ускладнювати і просто взяти себе як головного героя.
Чому вставлення у жінку, коли я чоловік? Тому що чоловічому персонажу було б набагато легше і простіше, а сюжет для мене був би занадто передбачуваним і нецікавим, прийшов, побачив, переміг, да і альтернативою Малуші був її брат Добриня Микитич, праобраз легендарного богатиря, якого спокійно можна було писати як надлюдину того часу. Я хотів чогось оригінального і неспираючогось на насилля і воєнні справи. Також я читав багато літератури різних жанрів із різних точок зору, і мені особисто не дуже важлива стать чи гендер головного героя.
Тоді чому не взяти жіночу свідомість? Із перших двох відповідей, я не дуже знаю як мислять жінки і як вони думають, а також не знаю як описувати з їх точки зору переживання характеру і особисті думки. Можливо коли потім отримаю більше досвіду в інших книгах буде по іншому.
Як довго планую писати? У мене є багато ідей котрі я хочу реалізувати, тому планую цикл романів по Малуші, а після писати про щось інше. Сподіваюсь я буду цим плідно займатися і написання книг стане великою частиною мого життя.
Невеличкі спойлери на майбутнье про книгу? В майбутніх книгах історія буде зосереджена на політичних інтригах в Київі та в Царгороді.
Дякую що прочитали мій перший блог на цьому сайті, гарного вам дня і щасти!
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУ мене когнітивний дисонанс. Це буде мерісью чи мартісью? До речі користуйтесь авторедактором, він виправляє елементарні помилки на кшталт "в Київі". Бо виникає небезпідставна підозра в мінімально прийнятній якості джерел, якими ви користувалися, вивчаючи історію міста й країни. А ще можна подивитись сучасні книги по психології. Там - сюрприз - показано, що люди мислять однаково. А відмінності всередині статі більші. ніж в середньому відмінності між статями. Що ніби натякає - люди різні не тому, що хтось із них хлопчик, а хтось дівчинка.
Тримайте читачів в курсі про те, як іде робота. Бо жанр потрапляння чоловіка в тіло жінки й навпаки, як і історії про чоловічу вагітність, досить популярний ( не "самовставки", бо потрапляння не залежить від дій того, хто потрапив. Чи у вашій історії залежить? Ваш герой хотів потрапити в тіло майбутньої дружини свого краша - Володимира і щось для цього зробив?)
Владислав Жаданов, Про потраплянців тема дійсно популярна. А вставлення свідомості автора в головного героя - то скоріш фокал і вказівка, що розповідь ведеться від героя. Тоді як мерісью\матрісью - це отаке: " За відомим правилом кожен автор пише свою першу книгу про себе, бере свій характер і переживання і вставляє їх у головного героя". До речі такого правила не існує, а автор і письменник, що пише історію - то різне)
Спробуйте гугл док, але там теж не ідеальний автокоректор.
Ну а тримати в курсі читачів автор може саме через блог. А повідомляти щось в кінці розділу - то інформувати тільки тих.хто уже читає книгу. А не тих хто про неї ще не знає.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати