"Зведені". Час спойлеру!

Привітусики, дорогенькі!

Щось я сьогодні запізно, вибачайте :)

Отже, поки ми з вами впевнено крокуємо в спекотне літо, у наших зведених нарешті настав Гелловін. Що це означає? Чергова тематична вечірка! Химерні гарбузи по кутках, павутиння на стінах та моторошні смаколики... А ще костюми! Ким же одягнуться наші зведені та їх друзі у цей моторошний вечір? Оберуть традиційних героїв чи щось інше? І чи виконає Зайка свою обіцянку?

Тут, до речі, могла б класно вписатися історія цього неймовірного свята, але такими цікавостями своїх читачів тішить Наталка Черешня, тож якщо ви любите дізнаватися якісь моторошні легенди чи міфи, або просто цікаві історії, welcome до неї у блог (ні, це не реклама, це щирий захват від майже кожного її блогу)

А я нагадую, що продовження "Зведених" вийде вже завтра о 17:00

Спойлер:

— Джуді, люба, будь ласка, не роби Аланові нервів, добре?
— Ну це вже від його поведінки залежатиме, — хмикнула вона з награною образою.
Алан видав якийсь незрозумілий звук, виказуючи своє здивування. Мигнув блакиттю очей на мати Джудіт й видав:
— Рейчі, готуйся виписувати мені чек за кожний новий сивий волосок.
Джудіт легенько плеснула зведеного по грудях тильною стороною долоньки.
— І не думай, мамо, нехай він свою карму пропрацьовує. Не дарма ж такий подарунок долі на голову звалився.
— Подарунок долі… Оце вже точно. — Розсміявся Алан.

…Далі буде…

А на цьому поки все, дорогенькі,
дякую, що ви зі мною і...

...ще побачимося,
ваша Ві

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Sunlover
07.05.2023, 11:53:45

Рейчі та Вінс кудись їдуть, залишаючи Алана за головного? *Задумливий смайлик*

Показати 2 відповіді
Sunlover
07.05.2023, 15:25:20

Вірджинія Хоуп, дуже цікаво)))) Окей, залишилося 1,5 годинки і дізнаємося))))

avatar
Лара Роса
07.05.2023, 12:22:31

Любить доля жартувати зі своїми дарунками)))

Показати 2 відповіді
Лара Роса
07.05.2023, 12:41:04

Вірджинія Хоуп, Та в курсі)))

avatar
Наталка Черешня
06.05.2023, 23:16:07

О, мені так приємно!!! Дякую за згадку! ❤️
І чекаю на продовження "Зведених", бо чим далі - тим напруженіше!

Вірджинія Хоуп
07.05.2023, 12:32:05

Наталка Черешня, Люди мають знати, де читати цікавинки :) ❤️

avatar
Анні Ксандр
06.05.2023, 20:50:57

Джу точно ще той подарунок для Алана)) Або й навпаки)))

Показати 8 відповідей
Анні Ксандр
06.05.2023, 21:48:28

Вірджинія Хоуп, Десь там...))

avatar
Юлія Міхаліна
06.05.2023, 21:18:48

Хто ж йому робитиме ті нерви, як не Джу)))

Показати 3 відповіді
Вірджинія Хоуп
06.05.2023, 21:36:06

Юлія Міхаліна, Хаха, теж вірно :D

avatar
Olya Kydashkina
06.05.2023, 20:36:19

Які вони милі!) Дякую за таку чудову історію!)

Показати 2 відповіді
Ханна Еванс
06.05.2023, 20:43:58

Вірджинія Хоуп, ❤️

avatar
Ханна Еванс
06.05.2023, 20:39:43

Вони настільки солодкі... Обожнюю цю парочку... З нетерпінням чекаю на продовження)*

Вірджинія Хоуп
06.05.2023, 20:41:37

Ханна Еванс, в мене така усмішка широка витягується щоразу коли бачу такі коментарі ❤ Дякую)

Інші блоги
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше