Додано
05.05.23 20:52:34
Надзвичайно важливо. Новини на вістрі
Слава Україні!
Сьогодні я швидко і коротко. Однак, новини важливі. Стосуються вони книги, яка нині перебуває в передплаті. На вістрі чеснот виклдалася за графіком вівторок-червер-субота, в неділю додавала бонусний розділ. Попереджаю, що цієї неділі його не буде, і не знаю, чи у вівторок буде, оскільки нині я в лікарні зі своїм старшим сином. Він зламав руку, складна операція. Розділи книги були заплановані на публікацію до суботи. Коли повернуся додому, до свого компа, відновлю планер публікацій. Не варто хвилюватися, книгу я викладу, просто із затримкою.
Всім гарної днини. І не хворійте. Це дуже дорого)))
Інна Камікадз
5931
відслідковують
Інші блоги
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Сьогодні для мене хвилюючий день, бо я відкриваю передплату на роман «Катастрофа на десерт». Натискайте на обкладинку))) Хочу щиро подякувати кожному, хто вже читає, коментує і підтримує. Саме завдяки вам рудоволоса
37 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНехай одужує. Прода почекає. Здоров'я вам)
Доброго ранку. Інночко, як ваш син почувається після операції? Швидкого одужання йому і всій вашій родині міцного здоров‘я.
Швидкого і якісного відновлення! Мамі сталевих нервів!
Тримайтеся, ми з вами. Скорішого одужання синочку.
Дуже шкода,хай одужує швидше.Коли болить у дитини,тобі боляче в 10раз сильніше... тримайтеся, все буде добре!
Тримайтеся! Якнайшвидшого одужання і Божої опіки!
Швидкого та легкого одужання!
Героям слава! Одужуйте
Тримайтеся! Успішної операції та швидкого відновлення!
Швидкого одужання і не переживайте, все буде добре.
Лікуйтесь, швидкого одужання сину, а на книгу обов'язково дочекаємося...
Бажаю одужання вашому синові!
Передавайте вітання вашому сину та побажання швидкого одужання. Наші сини- воїни. Мужні, сильні та сміливі. З вашим старшим сином все буде добре.
Тримайтеся.
Все буде добре, віддайте все в руки Матінки Божої
Швидкого одужання, але головне, щоб дитина була здоровою. Вдалої операції та якісного відновлювання:)
Швидкого одужання вашій дитині!!!
От лишенько. Нехай операція пройде вдало. Здоров'я синочку!))
Швидкого відновлення! От вже ці весни в Вашій родині(((
Швидкого одужання
Хай одужує! І ви бережіть себе!
Хай одужує.Здоров'я всім вам
Божого Благословіння та найскорішого одужання Вашому сину.
Зараз головне, аби вдало пройшла операція. Вам – витримки, а сину – якнайшвидшого одужання ♥️♥️♥️
Діти- найважливіше,що є у НАС!!!!Здоров'я Вашому сину!!!!?❤️
Швидкого одужання вашому синочку, а вам терпіння.
Ми, звісно, дочекаємось, тільки б синочок Ваш був здоровий. Швидкого одужання.
Нехай синочок одужує скоріше!
Нехай операція пройде успішно,тримайтеся Інно і швидкого одужання
Головне нехай одужує Ваш син, а ми зачекаємо❤️
Тримайтеся....вам і вашому синочку здоров'я,терпіння і скорішого виздоровлення
На продовження будемо чекати!!!!!
Одужуйте !!!
Маленькі діти - малий клопіт, великі - великий. Хлопчаки, що з них взяти - щось та вчудять. Видужуйте. Мирного неба над головою всім
Люба авторко вам терпіння і вдалого лікування синочку. А історію почекаємо ваша індивідуальність недасть за кілька днів забути за вашу книгу. А з Вас цікавинки пізніше. Одужуйте.
Одужуйте! Це головне, а інше все буде❤️❤️❤️
Нехай одужує!
А я думаю де ти пропала. Видужуйте, а все решта буде.
Одужуйте,це головне!!!❤❤❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати