Фея так і не прийшла

Я про те, що сьогодні завершилась викладка першої частини «Кришталевого черевичка», а ніхто не змахнув чарівною паличкою, щоб повирішувати всі проблеми. Врятувати ватагу, закрутити з «таємничим незнайомцем»… Застигли ми на найдраматичнішій ноті)

Але не лякайтесь. Вже за три дні, у вівторок, почнеться викладка другої частини.

Анотація:

Раніше я хотіла дива та кришталеві черевички. Важлива умова: щоб ніяких принців. На шляху до мрії – боротьба й таємниці, скрегіт шпаг та ватага розбійників, засідки й поєдинки… Що ж тепер? Давайте уже того принца!

«Кришталевий черевичок. Сама собі фея»

Як вам обкладинка? Чи відповідає образу Ізабель?)

Щодо графіку викладки: залишити, як був, чи змінити години або дні?

Буду дуже рада побачити ваші коментарі та враження від прочитання першої частини. Вони гріють моє письменницьке серденько)))

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Нора Нойс
22.04.2023, 20:40:13

Дуже гарна, та ніжна обкладинка.
Підкажіть, як ви закидували картинку в блог?Бо в мене ніяк не виходить...

Показати 2 відповіді
Нора Нойс
22.04.2023, 21:31:27

Вікторія Ковзун, О, щиро дякую)))) Щось таке я і підозрювала)))

avatar
Олеся Глазунова
22.04.2023, 19:44:37

Дуже ніжна та вишукана обкладинка

Вікторія Ковзун
22.04.2023, 20:04:45

Alesia, Дякую)

avatar
Анна Ленстер
22.04.2023, 19:19:11

Обкладинка просто дивовижна ❤

Вікторія Ковзун
22.04.2023, 19:22:20

Анна Ленстер, Дякую, приємно)

Інші блоги
Останні години знижки!
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше