Додано
10.03.23 21:27:06
Питання до моїх постійних читачів!
Вітаю!
Хотіла б поцікавитися у своїх постійних читачів. Скажіть, чи було б Вам цікаво, якби я вела у фейсбуці чи інстаграмі окрему сторінку, присвячену моєму невеличкому хобі - написанню жіночих романів? Там з`являлися б анонси новинок, глав, візуалізація героїв тощо. Чи у тому немає суттєвої потреби?
Якщо Вам було б цікаво слідкувати за такою сторінкою, залишайте свої варіанти де краще: фб чи інста)
Усім дякую))
Христина Маніль
392
відслідковують
Інші блоги
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСлава Україні!!! Звичайно цікаво.Мирного неба
Valentina Daleka, Героям слава! Беру на замітку))
Навзаєм!
Так-так... А якже, взнавати з перших вуст новинки та анонси...це ж крутяк!!!))) ❤️☘️✨
Христина Маніль, Навіть так!) Де ж це я ''засвітилася''?))) То жарт) ❤️❤️❤️
Звичайно робіть. А читачі підтягнуться. Мирного всім неба головою над
Валя Головатюк, Дякую за пораду! Навзаєм, мирного неба, тихої ночі і скорішої перемоги нам усім!)
Я не постійний читач, але свої шість копійок вставлю. Така сторінка конче необхідна. Причому, давно. Ще вчора!
Інна Камікадз, Спасибі за цінні поради, Інно!)
Звичайно, що цікаво!!
Олена Когут, О, до Вас, пані Олено, питання як до читачки однієї з найперших і постійної) Що краще фб чи інстаграм? Чи одразу і там, і там?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати