Моя шалена... — вже фінал!

Вітання, мої любі натхненники та читачі!

Історія Аріни та Романа завершується. Спасибі всім за підтримку, відгуки, зірочки коментарі. — Ви моє натхнення. Запрошую до спекотної історії, тих хто ще не долучився, адже вже завтра фінал.

Уривок.

Серце дівчини завмерло, здогадувалася, що він замислив. Вперто не хотіла цього, та спинити це вже не могла. Очі враз наповнилися сльозами. Роман присів поруч взявши тендітну кисть дівчини, у свою широку руку.

— Яне Ярославовичу, мамо, Богдане та Ельзо, сьогодні, коли ви тут зібралися усі, прошу у вас руки та серця, вашої сестри та доньки.

Аріна опустила очі й здавалося навіть не дихала. Одинока сльоза покотилася по щоці, швидко змахнула її. Хотіла забрати свою руку, та Роман стиснув її трохи міцніше. Повисла довжелезна пауза. Здавалося чула як б’ється серце. На мить закрила очі. Вирішила, що перечекає доки всі висловлять свої обурення та осуд, а тоді й піде, а якщо дорікатимуть, то втече звідси.

— Романе, ти зараз серйозно? — Напружено допитувався Ян. — Ви ж на дух одне одного не переносили?

— Яне Ярославовичу, повірте, я б не жартував такими речами. Спочатку так і було, та дуже швидко все змінилося. Спільна співпраця, та кілька спільних вечорів все кардинально змінили в наших стосунках. Наша ненависть змінилася, іншими, палкими почуттями.

Аріна закрила очі. — Боже як соромно. Зараз почнеться. Стиснула руку Романа міцніше, зажмуривши очі. Відчувала щоки залило фарбою.

— Аріно, це правда? — Напружено запитала Влада.

                                       Моя шалена...

Приємного читання. Обіймаю всіх. Усім миру, тепла та світла.

З повагою Лія Тан.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Шкода ,що закінчується феєрична,історія про невгамовну героїні і мега прогматичного і водночас пристрасного героя їхня історія ☆☆☆☆☆☆☆☆♡♥︎♥︎♡

Інші блоги
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Нічого кращого вже не напишете, як би не старалися
Цей розділ написаний під враженням блогу, де автор стверджує, що письменник, може написати лише кілька вдалих творів, а потім він психологічно, емоційно та онтологічно вичерпується. І з під його пера чи клавіатури виходять
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше