Шалена Маша, смачні пампушки і новорічний флешмоб)

Доброго дня, мої любі

 

Наша Маша продовжує випробовувати на міцність нерви і психіку одного незнайомця.

Хоча... Як виявилося, вже й не такого незнайомця. ;))

 

"НЕ ЛЯКАЙТЕ МАШУ "ТАНКОМ"

– От чого баламутити людей за кілька днів до Нового Року? – бурчала я собі під ніс. – Те нове начальство вирішило похизуватися? Надибало собі нову компанію і хоче побавитися нею, наче іграшкою новою?

Колеги поруч зареготали. Ранкова Маша-буркотун завжди їх тішила. Я ще заколисувала себе в своєму не надто гарному настрої, коли всі навколо чогось стихли. От одразу.

Підняла очі і…

Шок! Реальний шок від того на кого я зараз дивилася.

Ой, а чого всі, абсолютно всі витріщилися на мене? Я що, як завжди, в голос, видала свою природню стресову реакцію? Судячи з того, що очі в колег були вдвічі більше ніж завжди, я досить не тихо видала довгу нецензурну фразу з багатьма красномовними епітетами.

Ну а що? Хіба можна мене отак, вдруге за день, шокувати?

Хіба можна те робити одній й тій самі людині?

ДАЛІ ТУТ...

 

 

А це ще не все, любі мої. ;)) У ще одній моїй книзі поповнення новими главами

"СОЛОДЕНЬКИЙ ПАМПУШОК ТА БОС-ЛАСУНЧИК"

 

Відпускати Даню на нову роботу в іншу компанію дуже не хотілося. Внутрішній деспот в душі Ярослава гарчав, обурювався і вимагав припинити це свавілля деяких кучерявих. Куди це кучерик зібрався? Навіщо це він працюватиме на конкурентів? А якщо там хтось ним зацікавиться зовсім не як на співробітником?

Ярослав мужньо придушував усі ці не найкращі думки. Адже Даня зовсім не заслуговував жодного, навіть зовсім маленького, прояву недовіри. І на прив'язі його тримати не можна. Такі чисті душею янголи чахнуть через це. А тому, як би складно не було, але треба було змиритися з тим, що кучерик у нього працювати вже не буде.

Але пов'язаний по рукам і ногам деспотизм несподівано трансформувався в дещо інше, набагато приємніше для них обох. Хоча до кінця цього дня Даня вже був готовий благати, щоб йому дали спокій.

 

Веселий переїзд - тут...

 

А також я хочу запросити вас в ще одну книгу нашого новорічного флешмобу!

#КОЖНОГО РОКУ 15 ГРУДНЯ

 

Ліля Ваніль запрошує вас зазирнути в свою новинку 

"МОЯ ХОРОША ДІВЧИНКА"

 

― Вибачте! — врешті бовкаю.
― За що?
― Не знаю. Я не пам’ятаю що було вчора.
― Он як! — повертається, повільно відпиває зі склянки.
Чомусь стає жарко від того, що розумію ― його губи торкаються скла саме там, де ще хвилину назад були мої.
― Я була з друзями на вечірці. Це останнє, що пам’ятаю, ― пригнічено зізнаюсь. ― Не знаю, що трапилось...
― Що ж, Снігурко, вважай мене принцом. Я врятував тебе, коли ти сунула по нічній трасі в невідомому напрямку.
― Що я на трасі робила?
― Запитаєш у своїх друзів.

ЗАГЛЯДАЄМО СЮДИ...

 

 

Захоплюючого читання! Ваша руда бестія ;))

ТГ-канал про мої книги на БУКНЕТІ

(інші книги про ОДНОСТАТЕВІ СТОСУНКИ можна знайти ТУТ)

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліля Ваніль
22.12.2022, 18:05:52

Дякую за чудові книги та за підтримку моєї історії❤❤❤(❁´◡`❁)

avatar
Каміла Дані
22.12.2022, 14:31:42

Дякую❤️❤️❤️

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше