Це тільки очі, очі нещадної відьми...

❤️❤️❤️

Ми йдемо вдвох. Знову. Це вже не здається дивним, це стало певною мірою нашою традицією. Я більше не чую питань про те, звіки я йду і куди мені потрібно їхати, більше не отримую зауважень щодо частоти випадкових зустрічей. Вона начебто все знає і абсолюно все розуміє, але навіть виду не подає - напевно, за це варто бути вдячною.

❤️❤️❤️

Це незвичайна академка.

Тягуча, мов осінній мед.

Солодко-гірка, мов перестигла вишня. 

Балансуюча на межі дозволеного, мов автомобіль, що висить над прірвою.

Читайте.

І напишіть вашу думку.

Це занадто?

Чи цього не досить...

❤️❤️❤️

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лара Роса
29.09.2022, 21:24:51

Після таких слів ту вишню дуже вже хочеться посмакувати))

Наталка Черешня
30.09.2022, 12:43:13

Лара Роса, Хи ;)

avatar
Юлія Богута
30.09.2022, 12:35:38

Чудова робота)

Наталка Черешня
30.09.2022, 12:43:05

Юлія Богута, Так)

avatar
Лоре Лея
29.09.2022, 20:31:03

Дуже влучно, дякую за рекомендацію)

Наталка Черешня
29.09.2022, 20:53:46

Лоре Лея, :)

avatar
Юлія Міхаліна
29.09.2022, 19:48:16

Оу, які порівняння! Це вже точно про цю історію!❤️

Наталка Черешня
29.09.2022, 20:02:26

Юлія Міхаліна, Ну ось так мені бачиться ;)

avatar
Nadine Tikhonovitch
29.09.2022, 19:41:54

Дякую❤️❤️❤️❤️

Наталка Черешня
29.09.2022, 20:02:12

Nadine Tikhonovitch, ❤️ :)

avatar
Елена Шевцова
29.09.2022, 19:50:01

О, цікаво!

Наталка Черешня
29.09.2022, 20:01:29

Елена Шевцова, :)

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
❤️ Знижки ❤️
Любі читачі, сьогодні діють знижки на мої книги: Добровільно залежна Помилка. Згоріти вщент Кохана монстра
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
З Днем міста, Ізяслав!
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше