Шостий розділ є :) НасолоджуйтесьЇ

Привіт усім і світлої суботи!

Сьогодні я виклала закінчення шостого розділу міського ромфентезі "Мій кельтський бог".

Щиро рада усім новим читачам і обіймаю усіх постійних! Дякую, дякую, дякую що ви читаєте мене, коментуєте і ставите зірочки! 

Обіцяю, сьомий розділ буде післязавтра з самого раночку ;)

А поки що...

 ❤️❤️❤️

На вході в офісний центр, перед самими дверима, сидів величезний ворон. Анна в розхристаних почуттях нічого не помічала довкола і мало не наступила на нього. Ворон обурено каркнув, хрипко й голосно, і розчепірив крила, збільшившись удвічі. Анна скрикнула і застигла на місці. Такого птаха вона не бачила ніколи. Ворон, що випрямився, сягав їй до пояса. Постоявши кілька секунд у загрозливій позі, птах склав крила, каркнув ще раз і ступив ближче. Анна боялася поворухнутися. Ворон розкрив дзьоб і видав майже розбірливо:

— Одін. Мер-р-зота. Гор-ре.

Серце у Анни калатало так, что, давалося, його чути на кілька метрів навколо.

— Ти хто? Ворон Одіна? Хугін? Чи Мунін?

Вона готова була заприсягнутися, що ворон по-людськи закотив очі.

— Дур-репа! Мак-Гер-рот!

— Люк?

— Гор-ре! 

— Я…

— Гор-ре! Гор-ре! — ще двічі прокаркав ворон і злетів у височінь.

 ❤️❤️❤️

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лара Роса
24.09.2022, 11:34:42

Та хто ж той ворон? Чи це улюбленці Одіна проти нього пішли?))

Показати 4 відповіді
Лара Роса
24.09.2022, 15:39:57

Наталка Черешня, ;))

avatar
Юлія Міхаліна
24.09.2022, 11:00:25

Воу! Цікаво-цікаво! Я розумію, що героїня, мабуть, ще й не таке бачить та чує, але я б там перелякалася))))

Показати 3 відповіді
Наталка Черешня
24.09.2022, 13:47:07

Юлія Міхаліна, Ох, мабуть, без них простіше))

avatar
Nadine Tikhonovitch
24.09.2022, 12:22:29

Ой, вай-вай! Треба бігти читати!

Наталка Черешня
24.09.2022, 12:27:25

Nadine Tikhonovitch, Аякже! ))

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
З Днем міста, Ізяслав!
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше