Нова глава о 12

Слава Україні!

 

Вчора ввечері хотіла опублікувати главу, бо вона гаряченька. Та недорозвинені внесли корективи у вечір. Тому сиділа з дітьми в укритті й нервово читала новини. Боляче за кожне місто, яке нелюди руйнують. Але ж ми усе відбудуємо?

 

Так от, главу виставляю згідно графіку, який більш менш стараюсь вести. Бо на цьому тижні я везу дітей на довгоочікувану зустріч, яка буде за медами нашої неньки. Кому цікаво, підписуйтесь на сторінку в інстаграмі. Тільки капцями не закидуйте за контент. Публікувати глави старатимусь вчасно, якщо не виходитиме з інтернетом, тоді буде декілька за день.

 

Хотіла ще розповісти, що читаючи «Кремінь» Інни Камікадз, моя інша історія зрушила з мертвого місця. Я писала її згадуючи події Революції, мені важко давалося, хоча дуже хотілось. А після декількох глав, зрозуміла, що ще й необхідно. Сподіваюсь фінал цієї книги я допишу до перемоги, а якщо раніше, то додумаю своє.

 

Люблю-цілую, не сумуйте. Хоча ні, якщо хочете, то сумуйте. Психологи так радять. Але не забувайте шукати світло.❤️

 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Все відбудуємо. А те, що ти в укриття ходиш під час тривог - це правильно ❤️ Мирного вечора і творчого натхнення! )

Стася Павлів
12.09.2022, 19:28:15

Оксана Мрійченко, Навзаєм❤️

avatar
Інна Камікадз
12.09.2022, 13:39:36

Підгорає недорозвиненим. Так хочу, щоб москва згоріла. Якби знайшовся ще один кутузов:)))

Показати 3 відповіді
Стася Павлів
12.09.2022, 19:28:03

Інна Камікадз, І таки ж діє))

Інші блоги
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно, що не буде
Пошта - неочікувана актуальність
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Нарешті я це зробила !
Місяць я писала, писала і нарешті дописала !.. Ні, не книгу ! Лише 31 розділ "Вартової трояндових воріт". Але краще робити довго та погано ніж не зробити взагалі. 31 розділ Дякую тим людям, які продовжували читати
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше