Знижка на передплату та подарунки

Автор: Наталі Ліон / Додано: 10.09.22, 12:41:49

Слава Україні!

Дорогі читачі, рада повідомити вам про сьогоднішню знижку 15% ( всього 33,15 грн) на другу частину дилогії "Столичний сюрприз або Все почалося в селі", про двох сестер і одного столичного красеня, якого втягнули в свої брудні інтриги  зухвалі дівчата. 

Перша книга дилогії має назву "Дарунок купальської ночі" (безкоштовно), де розповідається про пригоди хлопців у селі, а також, власне, саме знайомство головного героя з однією із сестер.

Залишу вам шматочок їхнього знайомства:

"Розлючена дівка крокувала прямо на Артема, а гнів який випромінювали її зелені очі мало не випалив акуратно покошену навколо траву. В її рисах хлопець впізнав щось знайоме і до болю рідне. Довге каштанове волосся, впевнена хода, вбивчий, зачаровуючий погляд. Хлопець на мить подумав, що в нього галюцинації. Не треба було їсти тих дивних грибів, наче й відчував щось недобре, проте Ден так їх вихваляв і наминав з таким апетитом, важко було втриматися від спокуси. Та й навіщо бабі Каті його травити, він же допомагати приїхав…

- Вінок віддай! - вороже кинула дівчина з викликом дивлячись прямісінько у вічі.

Артем обомлів. Навпроти нього стояла його Юля, тільки в одному біленькому купальнику і вимагала вінок, про якого він встиг забути однак досі тримав в руці. Що вона тут забула? Це прикол такий?

«Денису капець», - подумав Артем поглядаючи на розлючену дівчину.

- Якого біса ти тут забула? Натішилась своїм Пашею і вирішила поїхати слідом за мною? Дуже мило з того боку, - прошипів хлопець ледве стримуючи образу. Він поняття не мав, як вона тут опинилася, але був впевнений, що Юля точно замислила нову аферу.

- Що ти верзеш? На сонці перегрівся? Вінок віддай, він не для тебе передбачався! – злісно блимнула очицями і простягнула тендітну руку, аби отримати свою річ. Артем засумнівався. Надто зухвало поводила себе дівчина, зовсім не схоже на його колишню.

- Юль, що за маячня? – запитав стискаючи вінок в руці. Віддавати поки не планував. Дивна вона якась. – В тебе ж, наче, весілля планувалося. Чи ти передумала?  Змінила біле плаття на купальник, - глузливо хмикнув оцінюючи нічогеньку фігуру дівчини. Щось не те….

- Господи, що за довбень? Де тебе Ден відкопав, такого обкуреного? Ви в столиці всі такі на приколі?  Яка в біса, Юля? Яке весілля?  – відверто глумилася дівка в той час,  як Артем витріщався  на неї і відчував себе справжнім телепнем. То не Юля, вона явно молодша і надто нахабна, як на його милу колишню, яка мухи не образить, проте схожість була просто дивовижна. Хлопець очей не міг відвести відверто милуючись незнайомою дівчиною.

- Пробач, я, мабуть, обізнався, - спантеличено мовив Артем зачаровано споглядаючи на розгнівану красуню.

- Та, невже? А я вже хотіла фату купувати, до весілля готуватися, а тут такий облом, аж прикро, - театрально зітхнула дівка і знову простягнула свою тендітну долоньку. – Я довго чекатиму на свій вінок? – злісно гримнула очима, наче громовицями. Ще мить і з її очей точно посипляться блискавки. Не дівка, а ураган. Цікаво, вони в селі всі такі дикі та зухвалі? Чи тільки Артему вдалося уздріти таку відчайдушну кішечку?

- Господи, та будь ласка, - закотив очі Артем простягаючи свою випадкову знахідку. – Тримай свій вінок, здався він мені. Ненормальна якась, - думки вирвалися на волю і хлопець прикусив язика помічаючи ненависний погляд зелених очей."

                   

Не чужий    XhnvGqCz

Не відпущу EPp47mvr

За твоєю спиною  B8MuN0UF

2 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Анна Багирова
10.09.2022, 18:04:27

Дякую за вашу творчість.) "Не чужий", "Не відпущу", " За твоєю спиною" читала. Чудові книги!
Дилогію "Все почалося в селі" також читаю, неймовірна історія!)))

Наталі Ліон
10.09.2022, 19:26:34

Анна Багирова, Дякую, за вашу підтримку і коментарі! Ви навіть не уявляєте, як важливо автору знати, що все не дарма)

avatar
Марина Соболєва
10.09.2022, 12:52:26

Дяяяякую) «За твоєю спиною» встигла вполювати))

Наталі Ліон
10.09.2022, 12:53:24

Марина Соболєва, Дякую, що відгукнулися) приємного читання)