За що я люблю Букнет
Знаєте, що мені подобається на Букнеті навідмінно від інших платформ? Людське ставлення. Вчора лише за одне згадування цієї платформи на іншій, на мене вилили кучу лайна, при чому за спиною. Так ще й до мене дійшло, чому ті автори принципово навіть не заходили в книжки. Смішно, наскільки легко можна отримати купу негаливу лише за те що ти публікуєшся на іншому ресурсі. І це вони навіть книг не відкривали. Думаю, там би прилетіло взагалі за все підряд.
Чи то я вже переросла це, чи то сама по собі адекватна, але хіба автор не має бути зацікавленим у просуванні і поширені своїх робіт? Тим паче в наш час, коли україномовні ресурси можна перелічити на одній руці? Що поганого в тому, щоб просуватися на двох? Що поганого в тому, що автор баить щось далі свого власного носу і розуміє чого хоче читач?
Смішно, але на Букнеті ніколи не було подібного.Більше того, мені не прилетіло жодного негативного коментаря (адекватної критики це не стосується, її люблю) на рівному місці. Навпаки, новачків тут зустрічають підтримкою. Нові книги підтримують коментарями і часто рекомендують один одного. Надіюсь все ж таки поселитись остаточно на цій платформі і знати гарну компанію однодумців. Долучайтеся в інстаграм, давайте триматися один одного. Нас, насправді, не так вже й багато.
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО, ну то все ясно. Я підозрюю хто, де і як, бо розказувала тобі про інстаграмних "знавців істинної" літератури зі скрінами із чужих книг. Все це банальна заздрість. Як правило, такі люди не здобувши успіху на комерційних платформах, просто йдуть туди, де зібралися прісні знавці літератури.
Я скажу одне - писати грамотно, і бути філологом, це ще не стати письменником. Бо окрім цього, треба мати хист зацікавити читача своїми мегаграмотними книгами. Як правило... це епікфейл. Просто синдром генія. Така фішка описана у сучасній психології, і торкається всіх сфер життя люди, де вона може себе зреалізувати.
Ми це вже переросли, після стількох сайтів і платформ:)
Як кажуть у нас на Буковині: Все буде фруньос!:) Тобто, все буде ок!)
Христина Лі Герман, Мегаграмотний геній зайшов в чат
Якщо опиратись на мій досвід, такі люди просто зациклюються на одній ідеї, яку вважають потенційно успішною, як фінансово, так і в плані художньої цінності. Для них автори, які пишуть на різні теми, шукаючи себе і шліфуючи слово дійсно здаються метушливими дилетантами.
Реальність є такою, що практика, причому поступова, починаючи з малих оповідань, підняття рівню грамотності, поповнення словникового запасу, сприйняття критики як від майстрів слова, так і від пересічних читачів, може дати автору більше, ніж одна блискуча ідея, реалізована лише за допомогою, як вони думають, таланту.
Але, щоб зрозуміти, який із підходів дієвіший, потрібно спробувати їх обидва, що вже являється перепоною для авторів, що вважають себе вже сформованими.
Більшість хейтерів були на Букнет. Але або не досягли тут чогось значного або були введені в оману за допомогою чорного піару. Сумно, бо я товаришувала з ними і вони талановиті люди.
Анна Пахомова, Карма) Вона така)
А що, правда є потужні українські альтернативи? %)
Юлія Богута, От я теж нічого не знайшла.
Власне, зважаючи на розмір ринку, це логічно
Не варто перейматись, бо ж ті, хто кидались брудом, забруднились в першу чергу самі.
Головне прямо не писати про інші ресурси..)
Станіслав Войтюк, Так. В коментарі теж
Привіт) думаю чим більше просування книги автора в мережі, тим краще) а може ти геніальна, а про це ще ніхто не знає? Так неможна)
Мені теж дуже подобаються місцеві, із задоволенням читаю твори колег та коліжанок. Це ж так круто дізнатись, що книга, яку ти першим прочитав кілька років тому в процесі написання,тепер популярна як і її автор) успіхів та вдячних читачів)
Лоре Лея, Згодна з тобою) Я якось прочитала книгу Домініки Арсе, а зараз вона популярна)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати