Хто такий Краш?

Доброго вечора, любі друзі!

Зацікавилася назвою однієї з книг на Букнеті «Ти мій краш» Еми Ноель. Назва така сучасна і стильна. Захотілося зазирнути всередину.

І не повірите, бо з прологу відчула себе героїнею роману. Авторка так щиро передає емоції, описує страхи та думки героїні, що читаючи сторінку за сторінкою відчуваєш свою спорідненість з дівчиною.

Героїня від самого початку викликає співчуття через смерть батьків та борг, який отримала після їх смерті. Кожен скаже, і що тут такого? Всі ми маємо якісь борги. Та чи борги кожного з нас викупляють колектори, які вимагають щомісяця більше й більше. Як вийти з цієї ситуації? Що робити? Кого просити про допомогу? Де шукати захисту?

Ці та інші думки супроводжували мене, коли читала про страхи та переживання дівчини. І ковтком свіжого повітря, надією на порятунок став новий бос, він же такий собі український Краш. В нього своєрідне почуття гумору, як і в авторки. Тут ти готова його прибити, а тут він щось як відчебучить, що смієшся ще кілька сторінок.  

Хоча не скажу, що підлегла чимось відрізняється від свого боса. Вперта, цілеспрямована та безстрашна. Її витримці позаздрить кожен.  

Особисто мене в цьому романі Еми Ноель, який, до речі в процесі написання, підкорила гарна, милозвучна та насичена мова. Незвичні підходи до написання.

Герої живі. Ті, кого можна зустріти на вулиці. Ті, хто живуть поряд з нами. Зі своїми страхами, проблемами, нещастями.

Тож якщо полюбляєте американські гірки, любите читати про боротьбу за виживання, мрієте отримати купу емоцій від страху, ненависті до справедливості, посміятися з протистояння «бос-підлегла», відчути себе героїнею роману, то вам однозначно сюди.

Тож ким насправді виявиться той симпатичний краш? Чи виплутається Ліна з цієї ситуації? Чи залишиться в живих? Чи зможе нарешті жити повноцінним життям? Чи зав’яжуться між вимогливим босом та цілеспрямованою підлеглою романтичні стосунки?

Відповіді на ці та інші запитання шукайте в романі Еми Ноель «Ти мій краш».

 

Книга варта уваги!

Перевірено Ксенією ЧЕЙЗ!

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юліанна Бойлук
27.07.2022, 15:30:00

Вау)))) Обов'язково прочитаю)))) дякую за рекомендацію))))

Ксенія Чейз
27.07.2022, 17:39:10

Юліанна Бойлук, Будь ласка!

avatar
Лоре Лея
27.07.2022, 12:32:08

оце точно треба прочитати, дякую)

Ксенія Чейз
27.07.2022, 14:21:12

Лоре Лея, Будь ласка! Книга справді цікава))) тож запрошую до читання)))

Сильних жінок стає все більше в книгах. Як на мене, це набагато краще, ніж замріяні Попелюшки.

Показати 3 відповіді
Еліс Кларк
27.07.2022, 12:30:57

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), І мені подобається ця тенденція. Можливо, в наступній книзі напишу про сильну жінку ( бо в нинішній героїня трохи замріяна))

avatar
Анна Харламова
24.07.2022, 21:22:19

Класна книга.

Ксенія Чейз
24.07.2022, 21:25:52

Анна Харламова, Згодна на 100%!

avatar
Еліс Кларк
24.07.2022, 21:21:47

І мені сподобалась ця книга!

Ксенія Чейз
24.07.2022, 21:25:41

Дейзі Рід, Вірю, бо сама її читаю й очікую на продовження))

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше