Додано
27.05.22 17:02:44
Про книги та головних героїв
Вітаю любі читачі та колеги!
Як ви вже знаєте або ще ні, я пишу зараз свою книгу "Різні: по той бік мережі".
Це моя вже третя дитина, але не менш люба. Адже саме ця книга для мене особлива. Тому що Настя (головна героїня книги) для мене незнайома. Ні, я знаю її біографію, знаю її думки, але мені не близький її погляд на речі.
І в цьому велика відмінність від інших книг. Головним героїням книг "Хто я для тебе" та "Зустрінемось у сні" я передала деякі свої риси характеру і вони чудово вписались в їхнє життя. Обидві героїні мають мій гумор, мою любов до життя та до людей, а ще деяку легкість. Аня має більше, Женя трохи менше.
А от писати історію Насті (Різні: по той бік мережі) мені набагато складніше. Тому що іноді важко передбачити як вона буде чинити в деяких ситуаціях. Але через це набагато цікавіше. Мені набагато ближче по характеру її сестра Ярослава, але вона з'являється рідше.
Можливо хтось скаже: як напишеш, так і зробить, але насправді це працює трохи по іншому. Я створюю початкові умови, а герої діють відповідно до свого характеру. І якщо я пишу "свій" погляд на справи, а він не відповідає героям - доводиться переписувати, тому що тоді втрачається особистість.
Моя комерційна частина підказує, що книга "не формат" і можливо не набере так багато читачів, як, наприклад "Хто я для тебе".
Але я обов'язково допишу історію двох сестер, тому ще цікаво і це новий виклик для мене. Хоч я й знаю, які випробування чекають головну героїню попереду і можу передбачити її реакцію, але остаточні рішення за нею)
Хоча це зовсім не означає, що я люблю Настю менше за інших.)
Хоча це зовсім не означає, що я люблю Настю менше за інших.)
Вона справедлива, вона чесна з іншими та з собою, вона не засуджує людей, але не розуміє чому вони роблять не так, як вона звикла. Настя цінує свободу, але готова поступатися. А ще мене захоплює її дитяча цікавість до світу, яка поєднується зі сталевою силою волі.
А іноді мене дратує її позиція "кожному по заслугах". Вона безкомпромісна та принципова в роботі. Вона інша) зовсім не така як я і робить, що хоче)
Таке життя: герої керують автором)
А ще питання.
Автори, як ви даєте раду героям з незнайомим вам характером та мисленням?
Читачі, а ви читаєте книги, де головні герої не близькі вам по характеру?
Тіа Кузь
361
відслідковують
Інші блоги
Дорогі мої, хочу трішки поділитися з вами своїми роздумами... По-перше, я в тупику свого життя, не знаю, що саме відбувається, але з цим поступово розберемось. По-друге, я пишу. Активно, адже поставила собі дедлайн і хочу до нього
Всім привіт! Друзі, ніщо не зігріє взимку краще, ніж дуже гаряча історія. І я знаю таку від автора Ольги Лавін. Буде гаряче. Та що там! Запасайтесь вогнегасниками)) Проте, я так відчуваю, що це роман не лише про пристрасті
Привіт, мої любі Натхненники! Хто слідкує та читає мої книги, той добре пам'ятає Кейсі та Майлза з книги “TATTOO КОХАННЯ ТА COFFEE” А ще Хізер та Люка з книги “Весільний ранок у Вегасі” до чого я це все вам
Вузлики придворних інтриг та почуттів королівського двору фейрі міцніше переплітаються, а я підготувала для вас підбірку візуалізації героїв моєї новинки - Королівство любовних трунків! Стелла фор Лунар - головна героїня,
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаві думки)))
У письменництві є така штука: "Принцип позазнаходження". Це означає, що відокремлювати себе від героя потрібно завжди і повністю. Прямо в усіх деталях. Вони, звичайно, можуть бути до нас схожими. Можуть здаватися нам близькими. Проте вони окремі від нас люди з власними життями. Мені це і допомагає адекватно сприймати героїв, які не завжди чинять логічно для мене, чи незнайомо. Згадую, що мене запросили поспостерігати і описати це словами, а їх життя творять себе самі і мене у них не має бути. Тоді можна глянути на картину звіддаля. Побачити те, чого не бачить сам герой. Щось більше, ніж він усвідомлює. Бо завжди є щось більше.
Отаке "щось більше", що я можу упустити через надто особисте, і змушує просто передавати суть і ніяк не оцінювати героїв.
Тіа Кузь, Так, класні персонажі у цій книзі))
А як же "мадам Боварі - це я"? Ви описали типового вічного підлітка, до речі. Може згадати себе у тому віці й настрої? Тоді можна побачити, що б вас могло до чогось спонукати у наданих вами обставинах. І якщо нічого, то може треба міняти обставини, тобто сюжет ( у випадку, коли вам потрібний саме цей персонаж)?
Тіа Кузь, Звісно способів багато. І кожен автор додатково створює свій. Це просто два полюси - повне занурення й інтуїція й повна відстороненість і чітке планування.
Герої- ті ще нахаби, й не ми вирішуємо, що їм робити, хоча мало хто в це вірить)
А щодо того, як давати раду... як знайдеться відповідь-дай знати)))
Тіа Кузь, це крутеееезно)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати