Чи до вподоби вам сімейні саги?

Привіт усім!

Вже давненько не писала блогів, і навіть трохи розучилася їх писати.

Але треба трохи повертатися до творчості, тому сьогодні виклала новий розділ міського фентезі "Чародійки на півставки"

Також сьогодні увечері буде оновлення "Служниці"

До завершення цієї нашої з Владою Холод книги залишилося зовсім трішки.

А я вже почала писати нову історію, яку планую почати викладати на сайті після того, як останню сторінку "Служниці" буде перегорнуто.

У зв'язку з чим хотіла б дізнатися в читачів, чи подобаються вам сімейні саги? Мова йде про великі історії, у яких змальовується життя кількох поколінь однієї родини.

Я давно мріяла створити такий роман, і він навіть був розпочатий близько 15 років тому. Але я його тоді  так і не дописала. А зараз, з огляду на  події сьогодення, вся та життєва історія знову здалася мені актуальною. 

Не знаю, чи буде вона популярна на Букнеті, адже у цій книзі не буде тем та героїв, характерних для тутешніх бестселерів. Це роман про звичайних людей, їхні почуття і життєві випробування. 

Можливо, когось він зацікавить. то буду дуже потішена))

Надалі постараюся надовго не зникати і всі свої книги "в процесі" потихеньку допишу. 

Здоров'я усім, хто  бачить ці рядки, мирного неба над головою, дякую, що зазираєте на мою сторінку і читаєте мої книги.

Сподіваюся, вони допомагають надихнутися оптимізмом та додають життєвих сил у ці складні для всіх часи.

Тримаймося! Хай все буде добре!

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Холод Влада
18.04.2022, 14:42:11

Цікаво) треба буде прочитати)

Мар'яна Доля
18.04.2022, 14:43:07

Холод Влада, Дякую! Сподіваюся, буде цікаво))

Ваші книги про життя простих людей мені подобаються. Продовжуйте. Натхнення !!!

Мар'яна Доля
17.04.2022, 13:28:14

Наталія Страхарська, Дякую! Мені дуже приємно це читати))

avatar
Лана Іссан
12.04.2022, 18:25:48

І вам сил і натхнення в цей непростий час. Бажаю успіхів.

Показати 2 відповіді
Лана Іссан
12.04.2022, 19:42:16

Мар, Дякую. )))

avatar
Олена Когут
12.04.2022, 18:12:04

О! Мені подобаються сімейні саги) з нетерпінням чекаю)

Мар'яна Доля
12.04.2022, 19:30:47

Олена Когут, Чудово! Писатиму для вас))

Інші блоги
Три чоловіки. Три цитати. Один вибір ♥️
Чому жінки люблять читати романи? ♡⁠‿⁠♡⁠ Чоловіки у моїх романах: Ратмір Татаров "Я переверну цей світ догори дриґом, але знайду тебе". "Невинний ангел для демона" _______________ Марат
Не всі борги можна повернути монетами
У Брахдумі кожен знаходить своє місце. Габріель знайшов його серед горнів, металу й майстрів, які оцінюють людину не за словами, а за її роботу. Айзек... знайшов бібліотеку з табличкою "Стороннім вхід заборонено". І,
Троп «сестринство та зрада» активовано
Коли найближчі стають найнебезпечнішими У світі, де небо затягнуте мороком, а монстри ховаються не лише в тінях, а й на королівських тронах, немає нічого міцнішого за сестринство. Це не обов’язково кровний зв'язок.
Ωмегаверс « Начинка вишнево-пʼянка» + 5 ст.
Вітаю, друзу! Маю для вас новий розділ омегаверс-роману «Начинка вишнево-пʼянка». ❗️Цитата з Розділ L. Прощальний *цензура* — Розпорядження для адвокатів №1. Підготувати папери для розлучення. —
Авторські труднощі
Вітаю, мої неперевершені ♥️ Моя власна книга мене хакнула. І я говорю про Кохати двох не гріх (картинка клікабельна) До речі, мені здається, чи Джеміні трішки змінив обличчя Марини?) ___________________ Це дивно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше