Будь течією!❤️

Бути чи не бути?

Усі ми впродовж життя над цим задумуємось. Коротка фраза шекспірівського героя навіює філософські роздуми. Кожен опиняється перед вибором. Стаються ситуації, в яких повинен лишитись тільки один вірний варіант. Добро чи зло, кар'єра чи сім'я, навчання чи робота, любов чи ненависть, зрада чи вірність - прикладів може бути безліч...

Жити і боротись за важливі цінності чи існувати, просто плисти за течією і хилитись, куди вітер повіє?  "Не пливи за течією, а стань нею!" - говорить Магура із мого містичного оповідання. А Остап стоїть на роздоріжжі, розгублений. Схоже, не тільки він...

Ось такий арт зробила до цієї історії❤️❤️❤️ Картинка клікабельна, можна переходити одразу до тексту))

Ловіть уривочок із фінального розділу:

" - Він сильно захоплений дійством... Вже не вибереться. Не встигне, - миттю отямилась в своєму тілі. Вони все ще знаходились в його квартирі.

Поважними маленькими кроками підійшла до нього. Хижо озирнулась навколо і не запримітивши нічого підозрілого, витягла гостре лезо з-під пояса сукні. Скільки на ньому було крові - не перелічити... Вчепилась у рокоять і чітко спрямувала погляд на груди. Один точний удар - і все. В очах блимнуло захоплення. Зробила висновок, що тіло знайдуть не скоро, і вона встигне сховатись.

- Пробач! Ти не перший... Але так треба, - промовила до непритомного і замахнулась.

"Ти не така, Магуро!" - раптово задзеленчало у вухах. "Ти - інша! Спробуй боротись!"

Від несподіванки жінка впустила зброю, що тут же з гучним ляскотом упала на підлогу. На якусь частку секунди їй здалось, що то був він. Коханий застерігав.

- З чим боротись?! Я давно не та, яку ти знав! - в розпачі опустилась на коліна. Наче стихло. Почула стукіт власного серця. - Я маю бути вільною! Будь ласка, - озвалась до похмурих сирих стін. Звісно ж, там нікого не було, але вона захвилювалась, як ніколи раніше. Та ні, уперше. Чому так? Чому врешті не може просто вбити?

- Що ж, спроба номер два, - відшукала кинджал. Лівою рукою провела по світлій чуприні, погладила щоку. Щільніше присунулась до його нерухомого тіла і знову замахнулась.

"Він був такий же. Лежав собі безтурботно. Лиш одинокий зойк вирвався з грудей, коли його проткнули наскрізь... Останній погляд був дарований мені. Лагідний, ніжний. Здається, він просив не сумувати", - чомусь згадалось, як її родичі виконували жорстоку помсту.

Виразно ще раз подивилась на Остапа.

- Ні, не можу, - важко видихнула, відкидаючи зброю. - Вони пов'язані. Я хочу, аби його рід продовжувався..."

 

Запрошую до прочитання))) Буду вдячна за підтримку❤️ Оповідання подане на конкурс "Потайсвіт". Мені важливо знати вашу думку)))

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Чудовий задум!

Iрина Мащенко (Iryna), Дякую ❤️

avatar
Наталія Ковган
05.05.2021, 16:44:51

Хм... а хлопець красунчик. Я прочитаю оповіданя та лишу відгук. Бо дуже зацікавило.

Наталія Ковган, Вчора весь вечір морочилась з тим артом) Все не могла знайти підходящого❤️ Уява малює одне, а піни - геть інші)) Дякую, мила, що заглянула❤️

Інші блоги
Знижка на "В полоні блискавки"
Сьогодні діє знижка на "В полоні блискавки" ------------------------------------------------------------------ МОРВЕЙН Стукіт в двері. Я не поспішаю відповідати, насолоджуюсь моментом. Бо це єдині двері, в які мій брат стукає і смиренно
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Візуал+ розділ з запізненням
Усім цікаво як виглядає Люся. Вирішила що вона має бути такою... і уривок: Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше