Кохання не купити - переможець конкурсу
Добрий вечір, колеги.
Хоч і з запізненням, та ми готові оголосити результати конкурсу “Кохання не купити”.
Розбираючи твори ми звертали увагу на два основні параметри: відповідність темі конкурсу та літературна якість твору. Також важливим, але не першим фактором була зацікавленість читачів у творі, тобто чи хоче читач дочитати історію.
Найбільшою проблемою виявилось те, що майже усі твори дуже вільно трактували тему конкурсу. Кохання бідного і багатої (або навпаки), це не “покупка кохання”. Можливо для багатьох у таких стосунках одразу здається, що він чи вона з ним/нею заради грошей. Можливо. Але це думка кожного.
Конкурс же про те, що хтось незгодний за гроші, контракт, кар'єрні перспективи погодитись на шлюб, секс чи грати роль коханого. Давайте згадаємо класичний твір “За двома зайцями”. Ось, де намагання поставити гроші на п'єдестал сімейного життя. Голохвастов готовий на все заради багатої нареченої - він продає себе, як нареченого.
Тож ми обрали лише одного переможця. Так, ми розуміємо, що після оголошення результату будуть дописи, а “ось тут же по сюжету їй/йому запропонували гроші”, тому одразу хочемо звернути вашу увагу на критерій літературної якості. Так, на Букнет багато творів, де автор не вважає за потрібне відредагувати текст, перечитати і прибрати стилістичні і навіть пунктуаційні помилки. Однак, ми обираємо переможця, тому намагаємось не нагороджувати повне ігнорування літературності у творах.
Отже, переможець конкурсу - роман “Інста-дівчина” Марісси Вольф.
Вітаємо переможця.