Додано
24.03.21 14:45:42
Трохи про затримки викладки
Привіт!
Я страшенно не люблю підводити себе та інших, але інколи хвороби вносять свої корективи. Я викладаю книги без графіків, хоча "Ескорт" викладаю в один і той самий час, принаймні я стараюсь так. На рахунок прихистка взагалі обіцяла на цьому тижні завершити книгу. А що виходить? Мене позавчора зрубала сильна простуда. Температури немає, але страшенно сльозяться очі, через що я погано бачу.
Мені дуже шкода, що так трапилось. Сподіваюсь сьогодні "відпоїти" себе чаєм з медом та лимоном, а завтра повернутись у стрій. Перепрошую за затримки.
А хто ще не почав читати, саме час!
Люблю вас❤️
Стася Павлів
481
відслідковують
Інші блоги
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Всім привіт! Вчора я прийшла з новою історією: ОБІТНИЦІ ВІРНОСТІ — Хей! З днем народження! — натягнуто-радісно промовляю я, вітаючи іменинника тасідаючи до нього на коліна.
У залі елітного чоловічого клубу
Анекдот чи ні, але вже в котрому українському серіалі зустрічаю такий діалог Ми з поліції! Можна до вас зайти? А що,хіба в мене є вибір?
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБажаю швидкого та легкого одужання! Зараз здоров'я як ніколи є важливим!)
Аделіна Янг, Дякую!)
Одужуйте! Здоров'я важливіше! А творчість може зачекати!)
Рина Мир, Дякую! Здоров'я — це все, без нього вже нічого не можеш(
Одужуйте. Зараз сезон ГРВІ. Ця весна дуже підступна.
Рома Аріведерчі, Дякую!
Одужуйте та бережіть себе. І з новими силами все наздоженете а ми, читачі, зачекаємо.❤️
Любов Віщак Кропива, Щиро дякую за теплі слова, за підтримку❤️
Одужуй, люба ) Чай з лимоном та медом - то гарна ідея. З такою непевною весною багато хто хворіє )
Оксана Мрійченко, Так, варто їй вже вирішити, а то занадто мінлива)
Дякую, Оксанко!
О якраз час наздогнати)))
Alex@ua, Чекатиму коментарів)
Видужуйте! Здоров'я понад усе, та ще в наш непевний час❤❤❤
Інна Камікадз, Щиро дякую!❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати