Новенькі обкладинки

Привіт!

Я додала нові обкладинки до більшості книг. Люблю лаконічність, менше відволікаючих елементів, хоча судячи з книг на Букнеті, таке не популярне. Та й нехай. Для обкладинка це важливо, це як вбрання, по якому(судячи з вислову)  зустрічають. От тому, я й роблю, як подобається мені, а не як популярно. Бо знаю, що знайдуться ті, кому теж таке довподоби. І ті, кому не надто важлива обкладинка, як зміст.

 

 Але при створенні маю купу заморочок, так як не збираю до купи різні зображення, маю знайти ідеальне, яке підійде по змісту чи назві. І я просто у захваті від тих, хто в іє гармонійно створити цілісну картинку з фону та окремих персонажів.

 

В планах все одно маю бажання фотографувати для обкладинок сама, але поки що це плани і стоки безкоштовних фотографій. Пам'єтаєте про авторські права?;)

 

А які обкладинки подобаються вам?

 

Автори, робите самі чи хтось допомагає?

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Я сам стараюсь робити обкладинки. Щодо авторських прав, то на pinterest беру картинки із завчасною згодою автора (інколи купляю за донат ту чи іншу картинку). Нещодавно для моєї, поки що повноцінної роботи Хуліган зі шрамом, вирішив трохи покреативити, і домовився з 13-річною дівчинкою, яка створює власні комікси, щодо обкладинки. І вона зробила прекрасну обкладинку (звичайно ж "дякую" від мене було щедрим).

Показати 5 відповідей

Стася Павлів, пощастило вам))) А мені було лінь розбиратися, і я просто все видалив)

avatar
Іван Дурський
25.01.2021, 06:15:39

Обкладинки переважно роблю сам. З деякими мені допомогла Марина Гайдар. Різницю, до речі, видно.

Не люблю більшість букнетівських обкладинок з однієї причини. Вони нагадують шаблонні постери до старих російських мильних опер. Креативність пішла не в той бік.

Показати 3 відповіді
Стася Павлів
25.01.2021, 15:53:21

Іван Дурський, Ну про смахливих чолвіків, то є просте пояснення. Багато авторів 15-18 рочків, для них це еталон)

avatar
Ана-Марія Еріш
24.01.2021, 18:37:16

Я от зараз вже сама роблю собі та іншим, а раніше мені допомагали з тим дві подруги)))
А от як на мене є обкладинки, де буде доречно багато всього. А є де справді треба мінімалізм)))

Показати 6 відповідей
Ана-Марія Еріш
24.01.2021, 22:35:30

Стася Павлів, Дякую)

Я теж не люблю обкладинки, на яких багато всього наліплено )) Найбільше люблю варіант - головні персонажі книги (для любовних романів чоловік і жінка) + задній фон, що відповідає сюжету книги. Ну і під всим цим - ім'я автора та назва твору.
Я обкладинки роблю сама, окремо підбираю фото персонажів та фон з фотостоків, а потім поєдную це все )) У людини, яка на "ти" з фотошопом, звісно вийшло б краще, ніж у мене )) Але я не уявляю, як можна пояснити іншій людині, яку саме картинку я хочу бачити і як мають бути розташовані всі складові. Це лише експериментальним шляхом можна визначити ))

Показати 3 відповіді
Стася Павлів
24.01.2021, 16:44:54

Оксана Мрійченко, Дякую)

Інші блоги
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
Тримай мене міцніше буде недоступна
Друзі, книга "Тримай мене міцніше" буде недоступна на букнеті з завтрашнього дня, 25 червня. Будь ласка, дочитайте, якщо вас захопила історія Лізи та Романа.
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше