Флешмоб "Я - Особливий Автор"

Дуже дякую тобі, Відлюднена Чарівнице, що передала мені дуже цікавий флешмоб від Мар'яни Долі.

Гадаю, варто почати з того, що я пишу аж з дев'яти років. Усе розпочалось, як небажання відставати від подруги, що захотіла стати письменницею, але з часом перетворилось в щось значно більше.

Я багато років писала різноманітні історії, показуючи їх лише батькам і друзям, аж доки не натрапила на сайт, де будь-хто може опублікувати свій твір. На те, щоб створити власний профіль і почати ділитись своїми розповідями, наважувалась довго, але врешті-решт зробила цей крок, чому зараз дуже-дуже рада.

Я дуже вдячна всім, хто читає мої історії та коментує їх. Для мене це надзвичайно важливо. Саме ви мотивуєте мене й далі займатись цим.

У чому полягає моя особливість? Мабуть, у тому, що незважаючи на те, що написання творів є, безумовно, одним з найважливіших аспектів мого життя, я ніколи не думала про те, щоб перетворити це захоплення на свою професію. Я навчаюсь на економічному факультеті і планую зробити кар'єру саме в цій сфері. А письменницька діяльність продовжуватиме бути моїм хоббі. Можу гарантувати те, що протягом найближчих декількох років я залишатимусь на цьому сайті та продовжуватиму писати.

А я ж у свою чергу передаю естафету Asteriya.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Колібрі
13.10.2020, 15:44:38

Бажаю багато читачів, натхнення і нових звершень (і успішно закінчити навчання)

Показати 2 відповіді
Колібрі
13.10.2020, 22:15:07

Jo Peters, немає за що)) хороший автор заслуговує на це)

Інші блоги
Не очікували? А завершення передплати вже сьогодні
Вітаю, шановні читачі! Власне, головна новина - в темі допису :) Сьогодні для книги "Король без минулого" я опублікую планове оновлення плюс подвійне позачергове (нарешті повернувши цим давній борг ^_^). І на цьому
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Візуал+ розділ з запізненням
Усім цікаво як виглядає Люся. Вирішила що вона має бути такою... і уривок: Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше