"Дочка Грішника". У серпні, не пропусти прем'єру.

"Дочка ГРІШНИКА", або історія, яка змусить серця усіх нас битись у два рази частіше... 30 серпня на Букнет.

 

Анотація:

 

Чи могла я уявити, що моє спокійне та щасливе життя це — ілюзія? Ні... Такого навіть і уявити не можна. Зразкова сім'я, зразкові батьки й донька, яка ніколи в житті не зробила чогось, щоб осоромило цю родину. Але, болюча правда вдарить тоді, коли її і не очікуєш зовсім. Цю правду принесе Він — Єгор Баклан, той, при згадці якого, мурахи вкривають шкіру від страху. Він негідник, нелюд, монстр, який зруйнує цю ілюзію, але... не тільки ілюзію, не тільки відкриє очі на правду. Він зруйнує усе моє життя. Виявляється, я — донька ГРІШНИКА, а не зразкового батька. Аби не втратити своє життя, залишається лише один шлях — бігти.

 

Маленькі частиночки для вас, любі)):

 

***

- Хто ти такий, чорт забирай?! – шиплю, вдивляючись у морську хвилю, яка перетворюється у невразливий океан. Стає страшно. Страх заповнює собою кожну вену, кожну судину… зливається з кров'ю та протікає всім тілом, вдаряючи кожен нерв. Клятий диявол.

Підходить занадто близько, так, що відчуваю його гаряче дихання та терпкий аромат кави, який змішується з м’ятою та… цигарками. Завмираю. Ніколи не переносила запах цигарок, та зараз він мені здається не гидким, а чимось іншим. Тим, що змушує змішати коктейль жаху, передчуття чогось жахливого, а як сироп, додати захоплення.

- Твій особистий кошмар, Єво-о-о… - протягує й лукава посмішка вмить заполоняє його обличчя. Обличчя, у якому не віднайти світла, там тільки темрява… занадто глибока та нескінченна.

***

 

***

Тоді я пізнала біль. Коктейль болю, з виразними інгредієнтами жахіття та страху. Коктейль, який припіднесли мені на блюдечку чудовисько разом з моїм власним батьком. Занадто багато коктейлів я скуштувала за таке коротке життя...Так закінчується казка, яка мала б мати щасливий кінець, але здається у цій історії не буде жодного. І я маю лише один вихід — бігти. Тікати від цієї ілюзії якомога далі, від батька який обманював все життя, удаючи з себе святу людину, від мами, яке знала все про його "хобі" і від покидька, який щойно відкрив полювання на моє життя.

***

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Кетрін Пер
30.07.2020, 18:26:48

Клас, клас, не можу дочекатися)

Даріна Ку
30.07.2020, 19:45:45

Кетрін Пер, ))

avatar
Кассі Лісборн
29.07.2020, 20:51:09

Анотація мене зацікавила. Тож чекаю серпня і потім буду читати))

Даріна Ку
29.07.2020, 21:19:14

Rina Rash, Рада, що зацікавила))

Інші блоги
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Одиниця під розділом. Чому ви її ставите?
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше