Письменники Букнет, відгукніться!
Усім доброго здоров’я!
Я знову дякую, за те, що ви зі мною, що читаєте, коментуєте, забираєте твори до своїх бібліотек. Це все додає наснаги і збагачує натхненням!
Власне щодо теми посту: вельмишановні письменники порталу Букнет, прошу, відгукніться на запитання молодого-зеленого автора, що кров з носа хоче приєднатися до вашої когорти. Останнім часом мені на очі потрапляють пости, статті і т.д. і т.п. про важливість сторінок у мережі для будь-якого модерного автора.
Отож, питання:
– наскільки сильно наявність сторінок впливає на популярність і подальшу читабельність творів автора;
– яким контентом варто сторінки наповнювати, чи має він різнитися від букнетівського блогу, чи писати одне й те ж;
– сторінок у Facebook та Instagram вистачить чи варто підключати Twitter, Telegram тощо?
Сподіваюся на вашу підтримку у вирішенні даного питання і заздалегідь дякую))
З повагою, Historyk
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА ще, раджу подивитися та прочитати інтерв'ю наших авторів, там вони теж піднімають цю та інші цікаві теми.
https://booknet.com/uk/blogs/post/152802
https://booknet.com/uk/blogs/post/151517
https://booknet.com/uk/blogs/post/160116
Anna, Обов'язково прочитаю))
тексти доводиться ставити всюди приблизно ті самі, бо щоби переробляти їх, - то треба багато часу й мороки. Бажаю Вам щиро успіхів і натхнення. )
Анатолій Хільченко, Дякую за цінну пораду і щирі слова)) Старатимусь))
"Книжковий маркетинг починається з маркетингу автора через його сторінки в соціальних мережах. Побудова стосунків із фоловерами та потенційними читачами, підтримка спільноти довкола власного блогу чи сторінки в соціальній мережі – це величезний соціальний капітал." - радять маркетологи. Формуйте та розвивайте свою власну спільноту читачів: Facebook, Instagram, Pinterest (якщо розміщувати там: обкладинки книг, візуалізації героїв, буктрейлери з посиланнями на особистий профіль або безпосередньо на книгу на Букнет, то можна отримати додатковий безкоштовний трафік)
Anna, Дякую за цінну інформацію. Про Pinterest не думала в такому ракурсі. Треба спробувати.
Вважаю, що потрібна активна реклама в інсті та фб)
Historyk, ))
У мене покищо дуже мало читачів. Та приблизно третина з них прийшла завдяки рекламі у фб та інстаграм.
Також реклама у соцмережах значно збільшує кількість переглядів книжки, а значить і потенційних читачів також.
Якось так.
Анна Дейна, Дякую, що поділились досвідом)
Я зареєструвався в кінці червня. Постійних читачів 34, а тих, хто відстежує - 10. Я не знаю, це багато чи мало. Я не прив'язував ніякі соцмережі (я просто перестав років 10 ними користуватися). Завдяки Букнет відновив доступ до Фейсбуку. І що я помітив:
○ читачі на коротких розповідях не затримуються.
○ бажано писати дві історії (не 1 і не 3, саме 2) в різних жанрах - жахи і романтика, детектив і фантастика; щоб жанри не пересікалися.
○ першу книгу писати с регулярністю 1 глава в 2-3 - дні, а другу - один раз в тиждень доповнювати
○ один раз в чотири дні постити щось в блозі.
Ну, це мої таки певні способи.
Anna, +
Хоч я теж автор-початківець, та на мою думку, сторінка в інстаграмі/фейсбуці допомагає автору в спілкуванні з іншими та зацікавлює читачів. Може бути таке, що людина навіть не знає про букнет, а вас раптом через якихось спільних знайомих "закине" в рекомендації і у вас з'явиться читач
Кушнір Олександра, Було б непогано) Дякую))
Взагалі не впливає на популярність. Але в веду я ті сторінки аби як, часу ще й на це у мене немає все одно
Анна Пахомова, Он як.. Що ж, дякую за відгук))
Особисто в мене після створення сторінки у ФБ чи в Інстаграмі кількість підписників і читачів збільшилась :) вважаю, що це не буде зайвим, але Твітер і Телеграм, то вже занадто трохи, чи як :"D. Контент, на мою думку, повинен відрізнятися. Взагалі, я впевнена, що краще якісь анонси новинок чи нових розділів із цитатами у книгах краще робити в Інстаграмі/Фейсбуці. Здається, що таке більше зацікавить тамтешніх користувачів (тих, що Вас ще не читали) :]
Radianta, Дякую за пораду)))
Дуже актуальна тема, буде цікаво почути думки інших авторів. Про себе можу сказати - зробила висновок. що просування в соцмережах ефективне. Навіть робила своєрідні експерименти - пишучи один і той же твір, про оновлення одного розділу ніяк не повідомляла, а на інший робила анонси в Фейсбук та Інстаграм - то після "самореклами" була значно більша кількість прочитань. Власне про те. чим наповнювати сторінки - я поки що або роблю анонси нових розділів, або викладаю блоги з Букнету, або відгуки на твори інших авторів. Ще шукаю цікаві картинки та гумор про книги, літературний процес, цитати з творів, які сподобалися. Найбільший відгук маю у Фейсбук, в Інстаграм менше, у Телеграм щось зовсім мало ( тільки 12 підписників))
Мар'яна Доля, :)))
Доброго дня)) Звісно сторінка у соцмережах потрібна, адже там ви не тільки розповідаєте про творчість, робите анонси і тд, а й спілкуєтеся з читачами)) Для них і вам це важливо, це зближує)) За твітер та телеграм не скажу, бо не користуюся, а от фб і інстаграм моє)) Якщо у вас аудиторія більше молодіжна, то краще інстаграм)) З моїх спостережень інста краще і дієвіше))
Стефанія Лін, То варто визначити на яку аудиторію орієнтований той чи інший твір "на березі" і просувати його у відповідній мережі)) Зрозуміло) Дякую)
Вітаю! Я маю сторінки у соціальних мережах і справді розміщую там реклами, анонси і т.д. Але вважаю, що на популярність то не дуже впливає, адже головне здібності. Можна і тут в блогах викладати рекламку й уривки з книг, які можуть зацікавити й привернути увагу читачів.
Historyk, Немає за що)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати