Додано
25.06.20 09:16:15
Знижки на Янгола та Демона...
Всім привіт! Сьогодні - 25 червня та 27 червня діятиме знижка на дві роботи з циклу "Доля на камені". Історія про Янгола і Демона.
Сьогодні "Ніхто не пішов"
27 червня - "Янголи приходять уночі"

Заходьте в гості, історії - неймовірні. "Янголи..." - ніжність та лірика душі. "Демон" - таємниці та пригоди, артефакт, містика. Обирайте на всій смак!
Лія Щеглова
681
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) Поки я не пишу, я читаю )) І поки в мене в бібліотеці "Наречена мого сина". від Мелані Ром Досить неоднозначні почуття вона викликає, власне
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧитала обидві! Вони різні, але кожна по-своєму приваблива! Історія Лери - справді ніжна. Історія Олени - несподівано захоплива!
Раджу всім, хто ще не читав! Не пошкодуєте!
Лія Щеглова, Дякую тобі за класні книги!
Жаль, що я вже обидві прочитала.)) То був неймовірний досвід, а я знаю, що наступні книги Лії будуть ще крутіші!!! Дякую, що є можливість почитати карколомні історії!!! А, і дуже дякую команді коментаторів, що переходить з книги в книгу. З вами читати ще краще!!!
Maria Drogomyretska, команда у мене крута!)))
Круті знижки на суперові книжки! Читала обидві і можу сказати, що вони прекрасні - вишукані, витримані, як дороге вино, продумані і непередбачувані. Читаєш і насолоджуєшся тим, що не можеш відірватися!
Ірина Ярошенко, Дякую, Іро! підтримка дуже важлива! ))
Я читала "Ніхто не пішов". І вже й говорила навіть скоріше, що завжди вставлю свої п'ять копійок, якщо буде йти мова про цю книгу. Прочитала за один день. Не тому, що коротка історія, а тому, що не могла відірватися. Сюжет не переказую, щоб не спойлерити. Але однозначно рекомендую до прочитання!
Ярина Король, домовились)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати