Допоможіть з містами)))

Привіт моїм читачам і всім, хто натрапив на цей блог.

Виникло цікаве запитання: чи ви читаєте/любите/звертаєте увагу на назви населених пунктів у творах? (не фентезі/фантастика, там зрозуміло)) )

Особисто для мене немає значення, яка назва (звісно, якщо населений пункт фоновий, а не головний герой))) ), тому у своїх творах я її і не пишу. Можу внести декілька деталей, своєрідних натяків, щоб читач розумів: місто, село, столиця, реальний світ чи вигаданий; невеликих підказок у вигляді загальновідомих фактів (н-лад, місто засноване трьома братами чи цілувались вони біля пам'ятника Кию та його родичам:) ). Звісно описи місць присутні, просто не уточнюється Київ це чи Харків...))

А тепер не полишає мене думка про міське фентезі. Світ сучасний, герої такі ж як і ми, тільки життя в них дещо цікавіше))) От думаю чи варто прописувати назви міст/селищ, де будуть відбуватися події? Чи достатньо сказати, що з міста переїхав до села, чим викликав шок у сільських жителів?))) 

Що скажете? Як більше полюбляєте? Місця (їхнє історичне минуле чи легенди, чи розташування) не впливатимуть на сюжет.

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lyudmila Sokolova
27.01.2022, 22:37:28

Прив'язка до реальних локацій додає цікавинки у сюжет!
1 варіант - не глибоке занурення, фоном
2 варіант - підключаючи важку артилерію у вигляді історії міста/селища, місцевих легенд, етностилів та інш.
На мій погляд, в обох випадках це наближує до реальності, справжньості. Переплітає міцніше події книги, уяву автора та наше життя - читач такому більше вірить на підсвідомому плані)

Показати 2 відповіді
Lyudmila Sokolova
03.02.2022, 10:00:18

Анна Ост, Згодна, підтримую вашу думку!)))

avatar
Анна Пахомова
28.05.2020, 21:55:30

Я писала про паралельний Кременчук. Це складно, коли описуєш реальне місце, та ще і столітньої давнини. Варто тільки відійти від загальноприйнятих видів міста і підняти старі фотокартки і карти... і ти розумієш, що потрапив в зовсім інше місто! Нема отих звичних орієнтирів. На місті стадіону - болото, на місці площі - собор, а вулиці не мають звичних назв, так само як і памятники - їх ще не було. Війна перекроїла міста.
Потім писала історії, не називаючи назв міста, хоч і тримала їх в голові.

avatar
Senja Aleksandra
28.05.2020, 16:27:57

Якщо не впевнені, що достеменно зможете описати місто, краще не вказуйте назву. Зараз люди багато подорожують, тому й дірки чи ляпи будуть псувати картинку.

Анна Ост
28.05.2020, 16:35:03

Я теж про це думала) хіба не заглиблюватися в деталі)) ато корінний житель сяде в роздумах де ж то в них така місцина))

avatar
Ерін Кас
28.05.2020, 15:16:25

Вважаю, що не завадить написати назву, але коли читаю цікаву книгу, зазвичай, на назву не звертаю уваги.

avatar
Анна Ост
28.05.2020, 14:51:18

Дякую дівчата)) Є в мене одна місцинка з цікавою назвою історію якої можна було б пошукати і додати в книгу))

avatar
Ліна Алекс
28.05.2020, 14:35:45

Я завжди зазначаю назву міста, це додає достовірності сюжету, історії, інколи легше писати, коли спираєшся на відомі місця чи факти про місто. А якщо це місто, в якому я ніколи не була, обов'язково вивчаю про нього все, що може мені знадобитися в сюжеті, знаходжу цікаві факти в інтернеті, вивчаю мапу.

avatar
Леся Найденко
28.05.2020, 14:28:03

Мені важливо знати назву населеного пункту. Це додає колориту)

avatar
Джулія
28.05.2020, 14:16:14

Цікаво знати назву міста чи села, а ще можливу його історію

avatar
Лілі Віолет
28.05.2020, 14:00:30

На мою думку, краще вказувати назву населеного пункту

Інші блоги
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Невдала угода і втеча Анжеліки
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
❤️ Сюрприз для вас ❤️
Привіт, мої любі читачі ❤️ ​Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися! ​Тому в мене для
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше