Ща #5 Маленька авторська мрія

Щось давно я не писала у блоги просто щоб потеревенити)


Почну банально - у мене є мрія. Серйозна і фантастична мрія з самого дитинства. Я чекаю на винахід - диктофон, який записує думки. Уявляєте, така штукенція, яку можна прикріпити на голову, ввімкнути і вона записуватиме все, що думаєш за день.

 

Навіть не знаю, скільки я б книжок вже написала, якби диктофон для думок існував, а то половина вигаданих діалогів і описів не доживають до моменту, коли я встигну їх записати. Головне, щоб записувалося справді все, що в голові, і вголос говорити не доводилося, бо порою найвлучніші думки приходять у найменш відповідний для озвучення момент)

 

Не пам'ятаю, коли мені точно таке захотілося, але в дитинстві я чомусь була певна, що над винаходом уже працюють і скоро він з'явиться.
Отак чекаю і досі))

 

А ви мрієте про щось подібне?)
А маленька читацьку мрію маєте?)

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Богдана Малкіна
28.05.2020, 12:41:08

Трішки моторошно стало, бо згадала серіал "Чорне дзеркало". Там подібні штуковини були в одній з серій. Вони записували абсолютно всі спогади людини і їх можна було переглянути в будь-який момент. Чесно кажучи, стрьомно...
А ще "Зона покриття" Кінга...
Особисто для себе віднайшла спосіб запам'ятовувати ідеї - повторюю їх в думках по декілька разів, поки не з'явиться можливість записати. Але метод не завжди працює.
А мрію лиш про те, щоб мої книги полюбили.

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
28.05.2020, 13:05:40

Дякую, навзаєм)

Якби я був Полтавським соцьким
ото ж бо й чуда б натворив
Купив би мислефон на промі
В бестселер все б я перевів.

Купив камеру на очі,
знімав би шоу на живу,
кіно, еротику, порнушку...
новини про країну У

купив би на аліекспресі і телепорт
і Time Machine
меча джедая, бластер, пушку -
Або хоча би м, пахлаву...

Устина Цаль
28.05.2020, 10:58:22

Які геніальні ідеї)

avatar
Лана Іссан
28.05.2020, 10:45:35

Дуже цікава мрія. Я б теж щось таке хотіла. Наприклад такий гаджет, що торкаєшся пальцем і твої думки переходять на дисплей у вигляді друкованого тексту. Бо не вмію швидко друкувати. І справді багато хороших ідей губляться. Та , по можливості, намагаюся записувати, коли щось цікаве вигадаю.

Устина Цаль
28.05.2020, 10:54:08

Мабуть, те, що ідеї губляться - найчастіша для усіх авторів проблема)

avatar
Ліна Алекс
28.05.2020, 08:37:21

Я не лише в дитинстві, а й зараз дуже мрію про таку штуку, бо, як ви влучно помітили, багато цікавих думок, дотепних діалогів у мене не доживать до моменту запису, а в голові ж все не утримаєш. Ще б добре було не кріпити її на голову, бо всі бачитимуть, а встановити як додаток в телефоні, наприклад))

Устина Цаль
28.05.2020, 09:32:36

Можна як додаток, головне, щоб все правильно записувала))

avatar
Оленка
27.05.2020, 22:32:09

А в мене є мрія, щоб очі могли знімати все що я бачила протягом життя, це було б так круто, потім переглядати, один з найкращих фільмів, особливо щоб пережити ще раз моменти з тими людьми, яких зараз, на жаль, вже немає

А щодо читацької мрії, то хочу, щоб мені потрапив в соцмережах, або на якомусь сайті список тих книг які мене обов'язково зацікавлять, бо інколи тобі радить хтось класну, на його думку книгу, а вона тобі не "заходить"

Устина Цаль
27.05.2020, 23:21:23

У Вас дуже цікаві мрії!)

Правда, щодо списку книг це мабуть проблематично, іноді очікуєш, що книга зацікавить, а вона розчаровує, і навпаки)

avatar
Мар'яна Доля
27.05.2020, 22:29:48

І я б хотіла такий диктофон)) Або якусь штуку, щоб спиняла час, і можна було встигати більше))

Устина Цаль
27.05.2020, 23:19:28

Так, винахід для зупинки часу - ще одна тема фантазій))

avatar
Moonraise Darkness
27.05.2020, 23:03:54

Такий диктофон - мрія мабуть кожного письменника!)
Тільки було б зручніше, щоб запис вмикався і вимикався силою думки, а також можна було б в голові відтворювати і правити вже все раніше написане і збережене там... А начальник такого підлеглого буде марно сподіватись, що той наполегливо працює))

Устина Цаль
27.05.2020, 23:18:46

Правити - то вже в оновленій версії, для початку хоча б треба, щоб записував))
О так, начальник тішився б і тішився, вірячи у своє))

Інші блоги
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Андрій дізнався правду про Кузю
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше