Привіт...

Доброго дня, шановні читачі!

Вас вітає просто письменниця, яка ІНКОЛИ публікує свої твори! Я жива, так!

Прошу вас читати мій твір "Червоний самоцвіт", що опублікований на моїй сторінці(він абсолютно безкоштовний, як не дивно).

Дякую Вам за те, що читаєте. Дякую⊂(•‿•⊂ )*.✧

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Алиса Ольгич
04.04.2020, 19:00:51

А чому "я жива" закреслено?
Милі смайлики)
Натхнення та щирих читачів!

Одрі МакГрегорі
05.04.2020, 10:29:06

ʕ ꈍᴥꈍʔ

Вітаю вас на сайті)))

Одрі МакГрегорі
05.04.2020, 08:15:32

Вікторія Задорська, ДякуюV●ᴥ●V

Інші блоги
Новий розділ вже на сайті
Доброго вечора, дорога спільното! Новий розділ роману Підмінена наречена вже на сайті.Не пропустіть...
Пишу свій перший Слр
(загадково посміхається) Ні, це не опечатка, не жарт, і не зрада. Швидше… експеримент. Я тут нещодавно закинув вудку в одне місце, і побачив шалений попит. То ж вирішив власноруч перевірити, “а що ж це таке цей ваш…
Нова частина нова візуалізація героїв ❤️
Наш новий герой, Стефан Кібець - його історію ви можете прочитати в третьому розділі книги. Якщо коротко — це герой, який пройшов чимало випробувань у молодості, а в старшому віці став полоненним лісу та його меж. Сильний,
Знижка! Нереальний зашкварок
Чесно кажучи, я досі не впевнена, хто в цій історії більший зашквар. Яніна, яка постійно влипає в пригоди. Чи Макс, який вперто лізе їй під шкіру. Але знаю одне: поки я писала цю книгу, усміхалася набагато частіше, ніж планувала. Тож
Силу тертя аби з ким не вчать ☺️
Усім привіт ☺️ Сьогодні в оновленнні "У ліжку з Морозом" Макар свідомо, а може й, ні, підставив Ксенію перед сестрою. ☺️ Не можу тримати Вас в завислому стані, тому сьогодні о 12.00 з'явиться ще одна глава,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше