Цікавинки "Ніхто не пішов..." + бонус дубль три)))

Вітаю, читачу мій!

Трохи цікавинок до книги «Ніхто не пішов». Про цю роботу та особливості її написання, я вже писала у блогах тут і тут. Зараз ще трохи.

(тут візуал від Ірини Ярошенко, за що їй щиро дякую)

Історію завершено, і тепер я вже можу поділитися, що Женька не планувався головним персонажем. Це був своєрідний «Остап Бендер» в моїй книзі. (Всі ж знають, як Ільф та Петров скаржились, що він сам проліз у головні герої?) От і в мене. Женька з’явився, як пересічний персонаж, несподівано навіть для мене, став штовхатися ліктями, став втручатися у розслідування та врешті став ключовим настільки, що… гаразд, не буду робити спойлерів для тих, хто ще не читав. Але такий нахаба-персонаж у моїй практиці стався вперше та неабияк здивував. Втім, гадаю, його поява оживила оповідь і, врешті, не шкодую про його появу та роль, яку він зіграв у книзі. Тож і претензій не маю.

 

Ну а тепер поговоримо ще про Оленочку, головну героїню.

Чесно кажучи, у той час мною вже було написано кілька жіночих образів в інших роботах і мене якось трохи бентежило, що дівчатка у мене виходять якісь такі войовничі «сама з усім впораюсь, не лізьте до мене». Тож, починаючи цю роботу, я була рішуче налаштована створити героїню «я слабка жінка, захистіть мене». Певний час мені навіть шикарно вдавалося те амплуа. Але згодом щось пішло не так. Хто читав вже може на цьому моменті сказати: «ха-ха три рази», ну а решті я не буду робити спойлерів.

 

А для тих, хто дочитав сюди – бонус. Сьогодні діє найбільша з можливих знижка на цю роботу: 35%. Її можна придбати всього за 26 грн. Погодьтесь, це небагато за карколомні пригоди та драйв.

О, ледь не забула нагадати, що для тих, хто придбає будь-яку мою книгу з нагородою, є можливість отримати паперову мрію мого метелика. То буде розіграш, заявки лишати ось в цьому блозі.

 

Читайте гарне, читайте українською...

Всім добра...

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Svitlana Kvitka
23.02.2020, 21:23:40

Мені подобається, як ти до цієї роботи ось цікавинки розповідаєш! Чом раніше не розповідала? Про Ріверію?

Показати 6 відповідей
Ірина Ярошенко
26.02.2020, 20:29:46

Лія Щеглова, О, це хороша новина, чекатиму!

avatar
Ірина Ярошенко
23.02.2020, 08:52:48

Робота і справді шикарна! Від самого початку і аж до кінця тримає в напрузі і ти не можеш сказати, чим усе скінчиться аж до кінця, губишся у здогадках, підозріло розглядаєш кожного персонажа, вишукуючи можливі мотиви та підозрілі слова чи дії. Прочитала із превеликим задоволенням! Моя щира подяка за гарну книжечку! Бажаю натхнення для створення ще багатьох таких же і ще кращих історій!

Показати 6 відповідей
Ірина Ярошенко
23.02.2020, 18:54:40

Лія Щеглова, ага, це точно)

avatar
Христя Процко
23.02.2020, 11:17:52

Щойно придбала книжечку і вже чекаю моменту засісти з нею в затишку.Люблю вашу творчість.

Лія Щеглова
23.02.2020, 11:45:12

Христя Процко, Дякую, Христю! Дуже приємно! Бажаю приємного читання!

avatar
Ярина Мартин
23.02.2020, 09:34:28

О, нарешті знижечка! Побігла купляти)

Лія Щеглова
23.02.2020, 09:40:22

Ярина Мартин, дякую, Ярино! Приємного читання!

avatar
Зоряна
23.02.2020, 08:38:39

Дякую за рекомендацію. Біжу загляну до книги. Дякую♥️♥️♥️

Лія Щеглова
23.02.2020, 09:29:40

Зоряна, Заходьте на вогник! Буду рада бачити серед читачів!

Інші блоги
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті)
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше