Цікавинки "Ніхто не пішов"... + бонуси дубль два))

Всім привіт! 

Сьогодні я знову хочу розповісти дещо цікавеньке про “Ніхто не пішов”

Хто вже почав читати, знає, що там є образ чоловіка, який має антикварну крамничку, але з усього виходить, що продавати бодай найменшу дрібничку зі свого добра насправді не має бажання. Для того, щоб отримати його реальні контакти треба пройти крізь неабияке випробування. 

Зараз мені складно згадати, що саме так надихнуло на цей образ. Здається, ми з чоловіком разом над ним працювали, обговорювали особливості і фішки. В результаті вийшов ось такий Гліб Віталійович. 

І все було добре. Образ розкрився, проявив себе, набув об'єму та ваги у книзі. А вже коли рукопис готувався до друку, я взялася читати "Добрих передвісників" від Пратчета та Геймана. І ось тут у мене пішли безсонні ночі, сповнені хвилювань. Адже там показано образ янгола, який має книжкову лавку, що весь час закрита. 

Розумієте до чого я?

(тут фото)

У ті часи я ще не настільки звикла бодай що лізти в інет та шукати інформацію. Я зводила себе шаленими думками про відповідальність і авторське право, про плагіат тощо. Хто ж повірить, думала, що я книгу пізніше читала? Не доведеш))))

Так тривало деякий час, доки я не допетрала пошукати інформацію. Правда мене втішила. Навіть, якщо і вважати то позичанням, то аж ніяк не тягне на порушення авторського права. Сюжети різні, образи різні, риси якісь співпали. Та з ким не буває. То я і заспокоїлася.

Ось таке життя буває у авторів, сповнене хвилювань та заморочок)))

Дякую всім, хто мене читає! Дуже радію, що маю читачів.

Ну а тим, хто дочитав аж сюди - інформація на правах реклами: 

Тільки сьогодні діє знижка 35% на книгу "Зазирни в мою душу". І лише сьогодні її можна придбати за 29,24 грн, замість 45 грн.

35% - це найбільша з можливих знижок!

Всім добра і гарних книжечок!

 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Svitlana Kvitka
31.01.2020, 19:47:57

Твоя відвертість усміхає! Круто, що розповідаєш!❤❤

Лія Щеглова
31.01.2020, 20:37:05

Svitlana Kvitka, дякую, квіточка!)))

avatar
Ірина Ярошенко
31.01.2020, 12:15:59

Ого! Цікаві деталі, дякую! А щодо збігів, то саме нещодавно про це думала, що придумати щось нову надзвичайно важко - все одно буде комусь щось нагадувати.

Показати 4 відповіді
Ірина Ярошенко
31.01.2020, 18:44:06

Лія Щеглова, а, ну тоді так, але то наука на майбутнє

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Знижка на Її коханий мільйонер♥️
- Куди ти зібралась так пізно? Я аж підскакую від несподіванки. На порозі, спертий на поруччя стоїть Мирослав з сигаретою в руці. Він нахабно ковзає поглядом по моєму тілу і посміхається. Мені стає холодно, та не від вечірнього
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше