Додано
19.01.20 11:57:30
Останній розділ вже опублікований. Поговоримо?)
Привіт усім, хто вже дочитав мій детективний роман "За зачиненими дверима" і тим, хто ще не встиг.
Пропоную Вам обговорити книгу, поділитись враженнями, підозрами, які виникали у Вас протягом читання, і всім, що Вас цікавило, тривожило і подобалось. Ви можете писати свої відгуки, улюблені моменти, чи ситуації, які Вас здивували, тут в коментарях і обговорювати книгу з іншими читачами і зі мною.
Welcome! :)
ПС. Ті, хто ще не прочитав кінцівку, краще не читайте коментарі, бо тут може бути багато спойлерів.
Віолетта Євтушенко
587
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКнига з доволі незвичайного ракурсу демонструє життя повій, котрі ніби і самі обрали це, а з іншого боку були складні обставини, що спонукали до цього. Персонажі добре прописані, особливо відбиток важкого дитинства на психіці головної героїні. Це особливо виразно показано в тому, що їй набагато більше сподобався Кеснер, котрий часто принижував її словесно і котрого вона напочатку боялася більше за вбивцю, ніж Себастьян. До моменту, коли Лея розповіла про своє важке минуле, здавалося що не буде жодної адекватної логіки, якщо вона закохається в нього, та потім все стало на свої місця.
Серійний вбивця доволі нетривіальний, як і його пришелепкуваті батьки, особливо мати.
Ідея з його збоченням, коли він хотів, щоб за ним спостерігали... Ніде ще не доводилося читати нічого подібного.
Планую..) але наразі пишу іншу історію з іншими героями.
Чесно кажучи, я про це ще не думала, хоча, цю ситуацію (з минулим Леї) можна обіграти по різному, а можна на основі цього будувати цілу книгу. Стосунки з колегами, напарниками, наставництво Кеснера....
Ви наштовхнули мене на роздуми... Дякую)
☆☆☆☆☆ Книга - ШЕДЕВР!!! Сказати, що сподобалась - це нічого не сказати! Та я її буквально "проковтнула"(!) за два дні, динамічний сюжет так затягнув з перших сторінок, що я не могла спокійно ні їсти, ні спати, ні займатися своїми справами, - все шукала вільну хвилиночку і читала, що ж буде далі. Ти ДУЖЕ ТАЛАНОВИТА!!! Тобі вдалось написати дійсно інтригуючий детектив, і персонажі створила такі, що проймаєшся їхньою долею, співчуваєш, хвилюєшся разом з ними, а головне - ВІРИШ. Бо особисто я, коли починаю щось читати - то одразу ставлю собі запитання, чи вірю я автору ? Чи легко і зрозуміло він пише? Бо теж багато читаю, і, буває, з перших сторінок щось не дає читати, тоді одразу відсіюю, адже не моє. А в цьому випадку - я в захваті!!! Дууууже тебе прошу, не зупиняйся на досягнутому - пиши, бо це ТВОЄ! А я залюбки буду чекати на інші твої романи. Вітаю, Віолетта! Це гідний початок!♡♡♡
Я втяглась в цю книгу так швидко, що ковтала сторінки одну за одною. Не підозрювала нікого, просто насолоджувалась і дуже дуже боялась, що Себастьян може виявитись теж антагоністом... ось :)
Тобі дуже вдаються любовні сцени, з задоволенням читаються. Дуже легко уявляти себе там, в вирі подій, наче ти поруч з ними сидиш на підлозі в кабінеті і намагаєшся розібратись у матеріалах справ.
Було круто, тому чекаю новин про нові розділи нових книг (поставила значок «відслідковування»))
Дякую велике! Це дуже круто, шо ти можеш уявити себе всередині історії, значить, у мене виходить описати все так, як має бути...) Вдячна за твій відгук)
Мені сподобався розділ з бургер кафе.Кому ще він сподобався?
Так, один з тих розділів, де вирують емоції...) Було цікаво його писати.
Я вчора вже написала свій відгук під книгою, але поділюсь думкою ще тут.
Головного антагоніста я запідозрила одразу, по ходу сюжету були й інші підозри, але дуже вже він був "особливим", щоб не зіграти вирішальної ролі в книзі. Сподобалось, як ти показала його становлення, як маніяка.
Були певні моменти, які мене заплутали і я не до кінця зрозуміла, але загалом сюжет динамічний, герої гарно прописані, хоч головна героїня мені й не імпонує, зате Кеснер - ммммм)
Кінець однозначно натякає на продовження, тож, чекаю з нетерпінням)
Це так) Ти серед бета-читачів, так би мовити)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати