З часів Івана Кривавого (Грозного) Московія намагалась розширити свою територію. Після казанської різанини татари охрестили московських убивць кацапами. До тюркських мов це слово потрапило з арабської, де qaşşăb означає «живодер», або «м'ясник». Згодом так почали називати москалів поляки, білоруси і українці за їх звірячу жорстокість.
Народи сходу і півночі не хотіли коритись московським загарбникам і чинили збройний опір.
Перша сутичка між чукчами і московськими людьми відбулась 1641року. Тубільці в районі Колими напали на урядових збирачів ясака (натуральної податі).
Росія постійно нарощувала свою військову присутність в тих краях. 1648 року на Чукотці з'явились козаки під проводом отамана Семена Дежньова. Дежньов у верхній течії Анадира заснував зимовище, на місці якого 1652 року звели Анадирський острог.
Царські сатрапи продовжували збирати ясак з підкорених народів. Водночас будь-які спроби змусити чукчів платити данину виявились марними. Цей народ, на відміну від інших племен Крайньої Півночі, чинив найбільший опір московській колонізації.
Усі походи на Чукотку в 1730-1740-х роках мали суто каральний характер. Росіяни проявляли невиправдану жорстокість щодо чукчів. Підкорювачі Сибіру постійно проявляли підступ. Так, сотник Василь Шипіцин покликав на переговори 12 чукотських старійшин і всіх убив.
Після такого досвіду стосунків з росіянами довіра до них була підірвана на довгі роки.
У результаті цієї війни цілі народності були в буквальному сенсі слова стерті з лиця землі.
Російсько-чукотська війна тривала майже 150 років і чукчі виграли в цій війні. До кінця ХІХ століття чукчі у порівнянні з іншими народами мали більш привілейоване становище й значну автономію, так що російські анекдоти про «дурних» чукчів мали чисто дискредитаційну мету.
Так проходило «збирання» руських земель на крові і убивствах. Петро Перший в 1721 році перйменував Московію на Росію, вкравши чужу назву і історію. Як писала Катерина Друга, відповідаючи на заперечення Вольтера, «народ буде знати ту історію, яку ми напишемо».
Так і сталось: карели, якути, мордва та інші стали «русскими».
Російська імперія послідовно знищувала цілі народи, насаджувала чужу мову і звичаї, але особливо жорстока війна йшла проти України.
Більшовики продовжили колоніальну політику царської Росії і громадянської війною, терором та голодомором вбили мільйони людей.
Після розпаду СРСР Росія підупала і болісно переживала втрату значних територій, що стали незалежними державами. Хворий на алкоголізм президент Єльцин під тиском силовиків і масонів передав свої повноваження мало кому відомому вихідцю з КДБ Путлеру, тісно пов’язанного з кримінальними колами Ленінграда. Перед президентськими виборами Путлер, для підняття свого куцого рейтингу, застосовує політтехнологію під умовною назвою «стадний рефлекс».
У 1933 році Гітлер вперше використав для встановлення нацистської диктатури політтехнологію, так званий "стадний рефлекс" - будь-яка загальна загроза консолідує "стадо" навколо ватажка і підвищує його рейтинг. Це природна реакція тваринного світу на загальну загрозу зібратися в стадо навколо альфа-самця. Щоб налякати німецьке "стадо" нацистами був здійснений підпал рейхстагу. У цьому теракті були звинувачені комуністи і 4000 були арештовані, в тому числі болгарський комуніст Дімітров. Звинувачення було брехливим і, незважаючи на всі зусилля фашистського гестапо, Димитров судом був виправданий, але рейтинг Гітлера досяг 90%. Є й інші політтехнологи: «40 на 60», «очевидна необхідність» та інші. Недарма Геббельс говорив: «Дайте мені ЗМІ і я будь-який народ перетворю в стадо свиней», що яскраво видно по населенню фашистської Росії.
До речі, технологія «40 на 60» (40 відсотків правди і 60% брехні) була використана гітлерівцями під час Другої світової війни і французи були впевнені, що слухають Англію, але це була німецька дезінформація.
Наступним хто використав в 1999 році політтехнологію "стадний рефлекс" був фашист Путлер. Для підвищення свого куцого рейтингу, він з ФСБ підірвав в 1999 році 4 будинки в Росії, погубив близько 300 росіян, звинуватив чеченців, розбомбив Грозний, вбивши 300 тисяч своїх же громадян, в тому числі 47 тисяч дітей і, політично неграмотне населення РФ, зробило його президентом.
За правдиву інформацію по цьому жахливому теракту було убито сотні журналістів, політик Немцов, з десяток генералів, а колишнього співробітника ФСБ полковника Литвиненко в Англії було отруєно радіоактивним полонієм. Укріпившись при владі і, підкупивши Чечню, Путлер почав агресивну війну проти Грузії, окупувавши Абхазію і Південну Осетію і лише втручання США не дало повністю захватити всю країну. Після цього Росія набула всіх основних ознак фашистської держави на зразок Німеччини 1939 року.
ФАШИЗМ, як соціально-політичне явище, МАЄ 5 ХАРАКТЕРНИХ ОЗНАК:
1. Створення образу фюрера і плазування перед ним (фюрер Путлер).
2. Великодержавний шовінізм (рашизм-фашизм).
3. Злиття всіх гілок влади - виконавчої, законодавчої та судової з силовими структурами і бізнес елітою.
4. Агресія проти сусідніх держав і анексія прилеглих територій. (Молдавія, Грузія, Україна, Сирія).
5. Переслідування інакомислення, монополізація ЗМІ і політичні вбивства. (Литвиненко, Старовойтова, Нємцов, Політковська і ще 260 журналістів).
Відредаговано: 13.11.2022