Книга про молоду жінку-дослідницю, якій запропонували стати учасницею сеансів реінкарції в Американському Інституті Інтеграції науки, інтуіції та духу, де вона розповідає про експерименти дослідної групи у лабараторії. Нотатки цих свідчень з минулого життя містично й дивовижно вплинули на сьогодення мовців з причинно-наслідкової взаємодії минолого втілення й результатами у сучасному житті людини. Вона намагається поглибити й поєднати історичні факти, знахідки та артефакти, письмові свідчення з дивовижним і містичним світом міфів та легенд, а також застосувати аналіз та зіставлення власних спостережень й гіпотез щодо їх можливої реальності.
Її зацікавила дана пропозиція, адже і їй самій хочеться дійти істини у заявлених спеціалістів цієї галузі про попередні свої втілення, про які вона дізнавалася зі своїх снів. Книга буде цікавою тим, хто захоплюється історією, філософією, міфологією, культорологією, релігією, народознавством, географією та домінуючою роллю географічих чинників, а також широкому загалу читачів, які бажають зорієнтуватися в постійнозростаючих соціальних вимогах у лабіринтах глобалізованого світу. Допоможе розгледіти перспективу та отримати деяку обізнаність з заявлених тем, в тому числі тим, кому подобається містерії й дивовижі з ореолу свідчень про реінкарнацію.
Форма викладу, в основному, відбувається лекційно з метою кращого засвоєння інформації від лектора, у спосіб монологічного мовлення автора на підставі висловлювань з вітчизняних та зарубіжних досліджень, а також з акцентом на власні спостереження й знання. В мові викладу зустрічатимуться слова з іншомовних культур, які окрім функції стилістичного забарвлення, як художнього прийому автора, стимулюватимуть ще й пізнавальний інтерес з підвищення рівня власного культурного IQ. У тексті використовуються події, факти й свідчення, які мали місце, як у сучасному, так і в минулому, які були засновані як на рельних, так і уявних подіях. Прототипами героїв є як справжні, так і вигадані люди, а також присутні справжні історичні постаті. З етичних міркувань імена деяких людей були дещо зміненими. Якого висновку дійде дослідниця і чому книга має назву «Живосил», пропонуєтья відслідкувати нашому читачеві. Приємного прочитання й ментальної насолоди, мій любий читач!