Батько,це скелет і опора , якщо в тебе щось по кістковій системі ,це про чоловічий рід , спочатку каркас,потім м'язи,не навпаки.
Дуже довго мені ця тема не піддавалася ,я роками гребла по колу рід ,допоки не підійшла до цього моменту творче у всіх сенсах життя,а ще побачила ,часто повторювані фрагменти,син не відповідає очікуванням батька,або навпаки. Я не могла замінити сина батькові ,хоча намагалася .
Нічого особливого, навіть магією не пахло,просто потрібно було бути сином батькові,і робити чоловічу роботу,не забуваючи про жіночу .
Мій прадід помер на Івана Купала,і напередодні ,він проходить і просить мене прийти на кладовище( я медіум ,тому таке явище ,як мертві , дуже часто ,як і живі),він для мене подарунок приготував , знаючи ,що це була сила роду,і що її потрібно в певний момент передати кому потрібно. Та сталось щось дивне, але насправді не зовсім,і поїхала моя тітка,татова сестра, яка і відібрала ,і скажи,що вони не знаються на магії...по суті вони забрали те,що мало призначення для мого батька, і мого брата, тому мене знову відкинуло в чистки ,ще на років три .
У великому розумінні чистки і пропрацювання роду ,це не ті ритуали ,які показують і розказують ,в дійсності,ти просто у свідомості працюєш з родовими історіями, які як картинки плавають перед очима ,але це не кожен може,люди використовують різні допоміжні засоби,карти, свічки,трави .
За ці роки,нічого не змінилося,допоки ,я не усвідомила,що все це не те, просто біг по колу ,правда події теж сталися,як не дивно, чоловік тітки,порізав пилкою ногу . Хочу сказати,що зло тут ні до чого,коли сила попадає" не в ті руки',тим більше,тим кому вона не була призначена, то буде шукати вихід будь-якою ціною. Так і сталося.
Я вже в перевірила на наявність магічного втручання,жінку,до якої прадід пішов і залишив прабабу з дванадцятьма дітьми , (звісно він знову повернувся,)але ні ,то була не вона...
Потім згодом, історія добігла кінця і була закрита .
Прадід не хотів,щоб дід женився на моїй бабусі,тому виникло таке собі родове прокляття. Ці дві душі потім зустрілись у вічності,і я запитала,що насправді сталося ? Прадід сказав: "Я його просив ,Володя ,не женись на ній ,він мене не послухав " . Дід нічого не відповів,та вони помирилися,щоб далі не від батька до сина передачі , так закрився гештальт роду . А все може бути банально, якась там суперечка.
Просто шкода стало племінника ,щоб цей тягар не ліг на його плечі, ,не всі витримують,тягнути на собі родові якісь тягарі .
Перша родова закрита і моя присутність теж.
Звісно можуть бути,ще якісь історії,магічне втручання ніхто не відміняє , зазвичай ,якщо в роду ті ,хто пакостить,то постійно скидає в родові канали ,"продукти розпаду" , все може бути,але основна частина закрита .
Потім мене перекинули на гілку роду матері...