Наступив наступний ранок.
— Ері, де ви вчора були з Микитою? Коли ви повернулися? Чому ніхто з вас не брав слухавку?
Не встигла Еріка навіть нормально розплющити очі, як Ксю засипала її питаннями.
— Я тільки прокинулася, а ти вже влаштувала мені допит, — сонно позіхаючи, відповіла дівчина. — Я потім тобі все розкажу, добре?
— Добре. На кухні так смачно пахне. Пішли подивимось?
Дівчата спустилися вниз і дорогою зустріли хлопців.
— Доброго ранку, — сказала Еріка.
Остін подивився на неї. На його обличчі змішалися злість, тривога й полегшення.
“Судячи з його виразу обличчя, він уже все знає…” — подумала Еріка.
— Для кого як добрий, — відповів Остін і першим пішов на кухню.
— Та що це з ним? — не зрозуміла Ксю.
На кухні хлопців і дівчат уже чекали батьки.
Але цього разу без звичних усмішок.
— Микито, Еріко, де ви вчора були? — серйозно запитав батько.
— Ви хоч розумієте, як ми хвилювалися? Чому ви не відповідали на дзвінки? — додала мама.
Еріка винувато опустила очі.
— Мамо, тату, вибачте, будь ласка. Я справді не думала, що все так вийде.
— Де ви були? — ще раз запитав батько.
На секунду запала тиша.
— Мене покликала подруга. У неї були проблеми, їй треба було виговоритися. Я пішла, нікому нічого не сказавши. Микита почав хвилюватися і вирішив піти за мною. А потім у нас розрядилися телефони… Вибачте. Більше такого не повториться.
— Так, вибачте нас, будь ласка, — підтримав її Микита. — Ми мали вас попередити.
Батьки переглянулися.
— Гаразд, — нарешті зітхнула мама. — Головне, що з вами все добре.
— Але більше таких зникнень не влаштовуйте, — суворо додав батько.
— Не будемо, — одночасно відповіли Еріка й Микита.
Мама нарешті усміхнулася.
— От і добре. А тепер сідайте снідати, поки все не охололо.
Поснідавши, хлопці й дівчата пішли до кімнати дівчат.
— Еріка, а ти в нас майстер брехні, — сказав Остін.
Еріка мовчки дивилася в підлогу.
— Що? У чому вона збрехала? — Ксю нічого не розуміла.
— А, то ти навіть Ксю нічого не сказала.
— Що не сказала? Можете мені пояснити? Ері, про що він?
Еріка глибоко зітхнула й розповіла Ксю все, що сталося насправді.
— Що?.. От же ж мудак! Та я його приб’ю! — зі злістю сказала Ксю.
— Еріка, це все? — запитав Остін.
— Остіне, вибач. Я винна, що нічого вам не сказала, — з почуттям провини відповіла вона.
— Так, гаразд, народ. Давайте не будемо про погане. У будь-якому разі це вже сталося, — спробував розрядити атмосферу Микита.
— Та я йому морду наб’ю, тому виродку! — стиснув кулак Остін.
— До речі, народ, післязавтра ми повертаємося додому, — змінила тему Ксю.
— Так швидко… — сумно сказала Еріка.
Ближче до вечора Микита й Остін кудись пішли, а дівчата разом із мамою вирушили до сусідки.
Хлопці пішли на зустріч із Девідом.
— Мудак, сюда йди! — зі злістю кинувся до нього Остін.
— Остіне, стримайся! — зупинив його Микита.
— Що ви хочете? — запитав Девід так, ніби нічого й не сталося.
— Що хочемо? Серйозно? Девіде, ти ідіот? — усміхнувся Микита.
— Слухай, ідіоте. Ти прямо зараз підеш і вибачишся перед Ерікою, — сказав Остін.
— Пф, ще чого.
Остін одразу вдарив його.
— Хочеш ще? — додав він.
— Двоє на одного — нечесно! — крикнув Девід, витираючи кров із губи.
— Ха, ти реально дурень, — сказав Микита, підходячи ближче. — Ти сліпий чи що? Тебе зараз вдарив Остін. Я поки що навіть не ліз до тебе. Та ти й з одним не впораєшся, куди тобі ще двоє. І взагалі, ми не ти. Клич свого дружка — поб’ємося чесно, двоє на двоє.
Остін схопив його за кофту.
— Ударити ще чи підеш вибачатися?
— Добре, добре… Вибачусь.
Микита подзвонив Еріці й сказав, куди потрібно підійти.
Коли Еріка й Ксю прийшли, вони побачили Девіда з розбитою губою.
— Ері, пробач мені, будь ласка.
— Ідіот, на коліна став і щиро проси вибачення! — крикнув Микита, штовхнувши його.
Девід неохоче опустився на коліна.
— Ері, пробач мені, будь ласка, — сказав він, опустивши погляд у землю.
— Добре, я тебе прощаю. Але більше не трапляйся мені на очі. Микито, Остіне, ми підемо,хочемо ще з Ріко попрощатись.Зустрінемось вдома.
Дівчата розвернулися й пішли.
Микита підійшов до Девіда, подивився йому в очі й різко врізав ще раз.
— А це мій подарунок на прощання.
Настав той самий ранок. Повернення додому.
— Навіть не віриться, що ми вже їдемо додому, — склавши руки за голову, сказав Остін.
— Ці два місяці так швидко пролетіли… — сумно сказала Ксю.
— Народ, у нас з Ерікою є новина, — трохи хвилюючись, але з усмішкою сказав Микита.
Еріка мовчки кусала губи, не наважуючись подивитися на друзів.
— О, що таке? Щось сталося? — запитав Остін, сідаючи на ліжко.
— Короче…
— Ну? — нетерпляче протягнула Ксю.
— Ми з Ерікою… Короче…
— Та кажи вже, не тягни! — не витримала Ксю.
— Ми зустрічаємося, — тихо сказала Еріка.
Вона одразу почервоніла й сором’язливо опустила погляд, не знаючи, куди себе подіти.
Остін і Ксю спочатку завмерли від несподіванки, а потім їхні обличчя розпливлися в щасливих усмішках.
Остін навіть підскочив із ліжка, а Ксю, усе ще трохи шокована, за секунду підбігла до Еріки й міцно її обійняла.
— АААА! Я так рада за вас! — радісно закричала Ксю.
— Брате, ну потужно… Потужно, — усміхнувся Остін, поплескавши Микиту по плечу.
У цей момент до кімнати зазирнула мама.
— Ну що, всі зібралися?
— Так! Уже йдемо! — відповів Остін.
Він закинув руку Микиті на плече, і хлопці попрямували до машини.
Минуло кілька місяців.
#460 в Молодіжна проза
#93 в Підліткова проза
#4706 в Любовні романи
#2063 в Сучасний любовний роман
Відредаговано: 28.06.2026