ІННОВАЦІЇ В ЖИТТІ МАРІЧКИ
Інновації вабили Марічку. Вона полюбляла купувати нові, не знайомі їй предмети для побуту. Вивчала їх, часом, вдосконалювала. Вона знала як і для чого їх використовувати. Марічці, мабуть, треба знайти нову роботу, пов’язану із інноваційною діяльністю. Таке місце – наука. Коли йде мова про інновації, то тут є важливими два складові елементи :
Марічка володіє різними мовами, може перекладати.
Марічка знала чому і як. Вона творила і витворяла. Її твори не зазнали світової слави і високої цінності не мали, проте вона намагалась бути креативною, - вигадувала нові страви. Це - кулінарні інновації. Дівчина придумувала новинки. У неї була сила силенна ідей. Вона їх генерувала, просіювала, переробляла і реалізовувала.
На практиці інновації дуже цінні. Взагалі наукові праці, винаходи не мають жодної цінності для суспільства аж допоки не будуть реалізовані на практиці, на виробництві, або, приміром, в побуті народному вжитку. Лише тоді будь-яка людина зможе оцінити цей винахід, новинку, так би мовити.
Марічка брала звичайний рецепт, замінювала деякі компоненти рецепту на свої, принципово нові і виходило щось таке, що люблять смакувати гурмани. Деколи смак був специфічним. Але це не стримувало Марічку від нових експериментів. Вона і надалі розвивала фантазію, навики приготування смачної та корисної їжі. Вона добре пам’ятала народну мудрість про те, що шлях до серця мужчини лежить через шлунок.
А й справді як може існувати сім’я, коли жоден з членів подружжя не вміє готувати їсти? Напівфабрикати - не вихід, ресторани , кафе, бари, - теж. Найпростіше навчитись готувати вдома. Це економно і смачно. Знаєш з чого ти приготував, коли, як, чи помив ти руки перед приготуванням їжі, чи не плюнув бува в їжу, чи не чухав я…я під час приготування їжі:)
Марічка навчилась готувати швидко та смачно. У неї були фірмові страви, як у всіх видатних шеф-поварів. Вона ще не встигла видати книгу «Збірка рецептів від Марічки», - у неї все життя по переду!...