Перший тиждень пройшов, за підсумками я не була на останньому місці, а посередині й це додавало впевненості.
Понеділок розпочався в іншій аудиторії, дуже великій, просторій, хоч і в тому ж підвалі. І з нового предмету, який носив не дуже привітну назву "Атака". Та було цікаво дізнатись про нього, хоч і лячно.
Одногрупники зі мною почали розмовляти, переважно жартами, та краще ніж ігнорування...
Кінчики пальців боліти перестали, тільки час від часу поколювали.
Та мій гарний настрій як вітром знесло, коли до авдиторії зайшов ректор. Мабуть, він просто хоче щось повідомити адептам...
Аранаш став перед викладацьким столом, сперся на нього м'якою частиною, заклав руки в замок і почав говорити.
– Я Аранаш, ваш викладач предмету "Атака"!
Ні, ні, тільки не це! Знаходитись з ректором в одному приміщенні дві з половиною години, бо у нас аж дві пари, це вище моїх сил...
Та Аранаш здається мене й не помітив, бо й не глянув в мою сторону. Він зібраний, серйозний, впевнений, почав вести лекцію:
– Магія вогню — один з чотирьох елементів стихій, яка здатна контролювати вогонь. Унікальність магії вогню в порівнянні з іншими стихіями в тому, що магу не обов'язкова наявність стихії в природі — він може самотужки створювати вогонь в будь-яких умовах. Для цього маг вогню використовує свою енергію і вроджену магію вогню!
Я слухала мов зачарована, кожне слово, вловлювала кожний рух, і навіть зміну міміки обличчя.
– Магія вогню відрізняється агресивним атакуючим стилем й невеликою кількістю захисних прийомів. Головна мета мага вогню — подавити супротивника своєю потужністю!
От не асоціювала я себе з агресивним магом, що здатний подавити ворога своєю силою, особливо вогняною...
– Маги вогню використовують свою внутрішню енергію для створення полум'я. Основне правило мага вогню: атака набагато важливіша оборони. Саме тому захисних технік в магії вогню дуже мало! Адепти ви все зрозуміли!? Запам'ятайте щойно сказане!
Далі ми ще записали багато корисного. І мені сподобалось те, що вогонь не залежить від навколишнього середовища. Як наприклад вода, без води маг цієї стихії безсилий. А повітря, наче є повсюди, та в приміщенні сила мага в рази знижується. Маг землі може використовувати магію тільки в тісному контакті з нею, тобто стояти на землі босими ногами, одиниці навчились обходити це.
Наступна пара з ректором розпочалась зовсім по іншому. Всі парти, лавки були завдяки магії легко відсунуті в сторони. А адепти стояли посередині:
– Наше перше практичне заняття, почнемо з найпростішого – вогняної кулі! Всі уважно слідкуйте за моїми руками й повторюйте. Ударом кулака створюється маленька куля! Послідовні удари дозволяють вести тривалу атаку. Розмір кулі залежить від попередньої підготовки, концентрації та майстерності. Великі кулі летять повільніше за маленькі.
Скільки інформації, що мій мозок зараз вибухне, а спробувати створити магічну кулю я боялась, ніяк не можу приборкати страх...
Та ніхто з адептів не розділяв моїх відчуттів і вони з легкістю створювали кулі, різник кольорів, тепер до мене починає доходити навіщо нам цілий тиждень розповідали про кольори...
– Адепти цільтеся в мішені! – і ректор створив великі круглі мішені на стіні...
А на мене ніхто не звертав уваги, всі були зайняті захопливою грою, хто поцілить в яблучко мішені.
– Катаріно, ти чому забилась у куток?
Макгрегор Вандервуд, якого я називала Мак і він здається не ображався.
– У мене щось не виходить...
Він засміявся, чому всім з цього так смішно?
– Кат, магія вогню вроджена, і ти з раннього дитинства...
– Ні, не було у мене цієї магії з самого дитинства...
– Добре, ти просто спробуй. Заплющ очі, подумай про вогонь, уяви кулю...
Я послідувала цим інструкціям, та нічого не виходило... Так і простояла в кутку до кінця пари, й отримала за практичну – незадовільно!
* * *
Наступного дня знову ректор і знову практична. Єдине що змінилося це одяг ректора, він був не у формі Академії, а у формі капітана ОМВ, у ній він виглядав ще грізніше, особливо мене лякали металеві пластини на довгому чорному плащі:
– Адепти, вчора ви засвоїли найпростішу техніку атаки – вогняні кулі. Сьогодні ми підемо далі й перейдемо до основної техніки атаки – вогняний струмінь. Зазвичай струмені випускають з пальців, кулаків, долонь. Ширина струменя залежить від досвіду мага і площі поверхні, з якої поступає. Струмінь є небезпечною зброєю, що при особливих навиках, може зруйнувати будівлю, розколоти скелю. Тому ми підемо на полігон Академії, щоб не пошкодити стіни...
Полігон? Щось я не бачила полігонів на території! Уже хочу побачити...
Йшла майже останньою й думала, як я маю справитись із вогняним струменем, якщо в мене і маленька куля не виходить!? Якщо хочу залишитись в Академії то маю навчитись...
Полігон таки є в Академії, просто він захований в лісі, не здивуюсь що з допомогою магії, бо дерева що обступили його по периметру надто дивної форми та тісно один біля одного ростуть, майже впритул. Прохід живий! Густі рослини забрали свої пагони й неймовірно зелені листки й утворили для нас прохід.
Щойно я зайшла, як він знову замкнувся.
Ректор встав по центру й продемонстрував як виглядає вогняний струмінь. Він виклав дві долоні вперед і з них у формі блискавки полився вогонь, чи вдарив вогонь, смертоносний, який не ранить, а вбиває за долю секунди!
Подивилась на свої долоні і як не старалась повторити, нічого не виходило. Мене охопив розпач, хоч вогняний струмінь вдавався не всім адептам:
– Адепти, я не буду з вами гратися, й кожному особисто показувати чи вчити, якщо у вас не виходить, значить вам тут не місце! Тренуйтеся, тільки пам'ятайте техніку безпеки! Я залишаю вас, в мене багато справ!
І ректор просто пішов, як і вчора, жодного разу на мене так і не глянув... Не те щоб я цього хотіла, просто...
#3858 в Любовні романи
#909 в Любовне фентезі
#1201 в Фентезі
магічна академія, кохання та магія, сильні почуття протистояння характерів
Відредаговано: 18.03.2020