Час минав, а таємничий молодик не повертався. І моя надія танула, мов квітневий сніг. Я ніколи в житті не відчувала себе такою самотньою. Я ніколи в житті нікого так не чекала. Я ніколи в житті не турбувалася за когось іншого.
Аву не міг мене залишити, отже, з ним щось трапилось. А я безсила. Не можу допомогти ні йому, ні собі. І це безсилля бісило над усе.
А ще цей холод, що потроху посилювався. Нікому було затопити піч. Нікому було піднести кухоль з гіркуватими ліками. Нікому прикласти до лоба долоню, щоб перевірити температуру.
Відчай затопив мене повністю. Я вкрилася з головою шкурами і дрижала, мов лист осики на вітрі, коли знадвору почулися галас, гуркіт і двері, нарешті, рипнули.
Щастя пропалило мене яскравим спалахом, та загасло так само швидко, коли я розгледіла прибульців. На моє розчарування, це був не німий Аву.
Це були рятувальники. Два чоловіка та жінка середніх років у теплому одязі. У жінки в руках аптечка. От і завершились мої біди. Тепер ні вовки моїм м’ясцем не поласують, ні морози не вб’ють, ні гарячка не задавить. Радіти слід, а я заплакала.
- Ось вона, травмована дівчина! Ми знайшли її! – заговорив радо один з чоловіків у рацію.
Мене обступили, втішаючи:
- Не плач, красуне, усе буде добре. Все уже добре!
Нічого ви не розумієте…
Жінка-лікар швидко оглянула мою ногу, оцінила стан.
- Хтось вправно із твоєю ногою попрацював, кістка складена правильно, зафіксована, запалення є, але невелике. Також починається запалення легень, та все виправно. Жити будеш! Тільки більш не вирушай на одинці у гори, добре? Перекладайте дівчину на носилки, будемо повертатися.
Стрибати треба на одній нозі, що мене заберуть до пристойної лікарні, поставлять на ноги за допомогою сучасних ліків, що я знов побачу маму й тата, що зустрінусь із подругами, що продовжиться моє веселе, безтурботне життя. А мене неначе підмінили.
- Стійте! Стійте! Десь тут повинен бути юнак, що мене врятував! Я не можу… Не можу залишити його, не подякувати…
А в голові аж паморочилось від думки, що більш ніколи не побачу лісового перевертня чи хто там він такий. Ні, тільки не це!
- Нікого ми не зустрічали… - завів волинку один з рятівників.
Та його перебив другий:
- Так то, мабуть, той хлопець, що зателефонував до нас, повідомив про травмовану дівчину у мисливському будиночку!
- Зателефонував?.. – розгублено повторила я, бо добре пам’ятала, що Аву й слова не міг вимовити. – А… який був голос?
- Чоловічий, молодий. Важко зрозуміти було, немов який дефект мовлення… Так на нього не чекай. Якщо він до нас дзвонив, то тільки з селища. В таку далечінь зв’язок не дістає. Отже, тут його немає.
- А ви його знаєте? Напевно, він – лісник!
- Ні, точно, ні, - похитав головою рятувальник. – Я нашого лісника добре знаю, йому за шістдесят і голос зовсім не такий.
- То хто ж мене врятував?!
- Якийсь зайда, мандрівник чи самітник.
- Але ж… Я не можу просто так піти! – крикнула у розпачі, забувши про хворе горло, закашлялась.
- Дорогенька, - жінка лікар узяла мене за руку, - ми маємо негайно відвезти тебе до лікарні, поки стан не погіршився. І той юнак хотів саме цього, для того й добрався до селища, щоб зателефонувати до рятувальної служби. Тож час повертатись до цивілізації…
- Але як я його знайду, коли він не лісник і ніхто його не знає?!
- Тобі і не треба шукати того юнака, - заспокійливий голос лікарки лився, мов колискова. – Він розуміє, що тебе заберуть, що відправлять до лікарні. Якщо ти йому потрібна – сам знайде.
- Він мого прізвища не знає…
- Та про твій чарівний порятунок зараз трубити будуть усі ЗМІ, усі соцсіті. Не розшукати в наш час людину, якщо є таке бажання, просто нереально. Чого стоїте, Остапе й Михайло? Беріть дівчину, перекладайте на носилки і несіть до всюдиходу. Час повертатися.
#123 в Любовні романи
#27 в Любовне фентезі
#28 в Фентезі
#4 в Міське фентезі
Відредаговано: 01.11.2024