Вірші та віршики

09. Невицький замок

Закарпаття. Ужгород. Мої враження.

Невицький замок

Дивлюсь на замок старовинний.

Руїна... Так..., але ж шикарна.

Є щось містичне в цій руїні,

А краєвид напрочуд гарний!

 

Дивлюсь історії у вічі.

Вона вдивляється у мене

Щодня. Роки... століття... вічність...

Чи винесу це на своїх раменах?

 

Не поспішаю…, бо не треба.

Торкаюсь древнього каміння.

Тут час застиг. І лише в небі

Хмарки пливуть. Усе незмінно…




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше