Закарпаття. Ужгород. Мої враження.

Дивлюсь на замок старовинний.
Руїна... Так..., але ж шикарна.
Є щось містичне в цій руїні,
А краєвид напрочуд гарний!
Дивлюсь історії у вічі.
Вона вдивляється у мене
Щодня. Роки... століття... вічність...
Чи винесу це на своїх раменах?
Не поспішаю…, бо не треба.
Торкаюсь древнього каміння.
Тут час застиг. І лише в небі
Хмарки пливуть. Усе незмінно…
Відредаговано: 07.06.2026