І знов чума...
І знову гинуть люди!
Та нас не бачать - Нас не чують...
Ми терпим все - Без крихти хліба...
Ми вмираєм в коридорах...
Ми...
В надії сподіваємось...
На крихту хліба...
А ви, шановні Корлі і Королеви - поливаєте брехнею очі!
Народ клав на вас надії..
А ви...
Витира у нього ноги...
#7212 в Різне
#1822 в Поезія
#4083 в Молодіжна проза
#1689 в Підліткова проза
Відредаговано: 08.01.2021