І чому так погано складається.
А самó це ніяк не владнається.
Не вистачає Європі єдності.
Між країнами не має чесності.
Який рік лиш ведуться дискусії.
Схожі збори на якісь екскурсії.
З москвою бояться ескалації.
Мертві : Радбез, ООН й Ліга Нації.
Як дістали вже вся їх стурбованість
Й показова чужа обдарованість.
Українцями знов всі прикрилися.
Тільки ми одні з цим не змирилися.
Час змінився : їм треба навчатися,
А не тільки багатством пишатися.
Ні до чого тут якогось авторства,
Бо Україна вводить новаторства.
Мабуть, нас вже й почали боятися?
Тільки не треба вам нас цуратися.
Бо разом монстра всі подолаємо.
Так прокидайтесь вже, ми чекаємо.
Відредаговано: 22.06.2026