Це вам вже не Бородіно...
І ось москва таки палає.
Хай знає рашинське лайно,
Що Україна силу має.
Який же там ажіотаж.
Від страху москалі завили.
А який був у них кураж,
Коли міста наші бомбили.
Молитесь всі на ЗСУ,
За їх точкові ці удари.
Це бумеранг з Печер в москву.
А наші дрони - не примари.
Відредаговано: 22.06.2026