Не тисніть на країну, сусіди.
Невчасно копатись в історії.
Так, були у відношеннях біди.
Навіщо кричати в агонії.
Вам добре за нашими спинами?
А претензії до московії?
Чи боїтесь зв'язатись з вбивцями?-
Спільного ж багато в історії.
Чи ви тільки чекістів чуєте?
Вони вміло це так підсунули.
Невже це ви не розумієте,
Що на цю їх наживку клюнули.
Відредаговано: 22.06.2026