Більш не буде відносин ніяких
Після скоєних злочинів й вбивств.
Нам не треба і виправдань всяких
Після ваших знущань та насильств.
Натерпілись принижень й кріпацтва,
Обіцянок від влади та зрад.
Не було між народами братства
Лиш імперський все нищівний чад.
Але вам, як завжди, все замало.
І палає між нами війна.
І чого ще вам не вистачало?
Ніхто відповідь з вас і не зна.
Відредаговано: 22.06.2026