Гірше татарина - незваний гість.
Ще з давніх-давен затвердилась злість.
Ординці з московії - "гості" незвані:
Грабіжники, вбивці, безбожники драні.
Чого ви приперлись в наші краї?
Все зіпсували: поля та гаї.
Не той тільки Київ наш, нелюді, пізно
Про це ви дізнались у лютому звісно.
Так вам чинити всім було не слід.
Ми відігнали нахабний набрід.
Будете ви, та й ще не раз, жалкувати,
Що було не варто на нас нападати.
Відредаговано: 22.06.2026