"Сенсація! Український фізик, Микола Палій, заявив, що зумів розгадати секрет стабільності важких ядер. Команді українських вчених, під керівництвом пана Палія вдалося синтезувати ізотоп Оганессію, із періодом піврозпаду двадцять вісім годин, а також синтезувати зразки елементу № 120 з неймовірно високим періодом піврозпаду – два з половиною роки. Пан Палій так прокоментував своє відкриття:
- Вже давно відомо, що стабільність атомних ядер залежить від співвідношення в них числа протонів та нейтронів, проте, довгий час ніяких закономірностей, що дозволяли б робити хоч якісь прогнози, не було виявлено. Адже, чим більший порядковий номер елементу – тим сильніше кулонівське відштовхування між протонами, а ядерні сили надто кородкодіючі, щоб скомпенсувати це. Коли NASA опублікувало статтю, що в околицях нейтронної зорі, яка залишилася після вибуху наднової, знайшли сліди трансуранів, яких там бути не повинно, ми висунули гіпотезу, що кожен елемент повинен мати свій острів стабільності, за певних значень кількості протонів та нейтронів, і приступили до роботи. Використавши наші знання математики, стандартної моделі, знання про структуру та будову атомних ядер, закони сильної взаємодії та сучасні досягнення квантової хромодинаміки, нам вдалося побудувати математичну модель парно-парних ядер, яка дозволяє визначити час життя парно-парних ізотопів хімічних елементів. Проаналізувавши отримані дані, ми обрали два найбільш стабільних ізотопи і розробили методики їх синтезу…
Журнал "Фізика". Україна. 2043р."
"Новий прискорювач OLAUE виявився черговим проектом, який спустив у космічну порожнечу п'ятсот двадцять мільярдів доларів платників податків.
Вчені заявили, що OLAUE повинен розганяти електрони до неймовірних 250 ТеВ! Проте, при тестовому запуску прискорювача, стався незрозумілий збій: при досягненні електронами енергії 210 ТеВ, вони зникли з системи прискорювача…
Причину невдачі зараз розслідує спеціальна комісія, а роботу прискорювача зупинено на невизначений термін…
Журнал "Economy & finance" США. 2068 р."
"Перша колонія на Місяці вже реальність!
Заголовок статті на сайті worldnews.com 2070р."
"Артур Мілс, професор Оксфордського університету, заявив, що сучасна інтерпретація теорії струн, відома як SM-теорія, змогла пояснити ефект квантової запутаності на основі використання прихованих просторових вимірів…
Журнал "Herald of science", Лондон, 2070 р."
"Артур Мілс стверджує, що зміг математично довести свою теорію, та відкрив явище підпросторового ефекту.
- Що таке підпростір? – Говорить Артур Мілс. – Це явище, що виникає при енергіях вище 210 ТеВ на частинку. Ще з давніх версій теорії струн нам відомо, що Всесвіт має більше ніж чотитири виміри, і на високих енергіях вплив додаткових, прихованих, просторових вимір стає помітним. З моєї математичної моделі випливає, що запуск прискорювача OLAUE у 2068 році не був помилкою. Електрони, досягнувши порогової енергії, потрапили на такий багатовимірний міст, і були винесені у відкритий космос, так як наявність додаткових вимірів значно скорочує відстань між двома точками тривимірного простору, а швидкість, вектор руху та момент імпульсу частинки залишаються незмінними. Тепер, для остаточного підтвердження моєї гіпотези нам потрібно відновити роботу прискорювача OLAUE, і провести відповідні експерименти, врахувавши данні моєї теорії. Ці досліди, за умови свого підтвердження відкривають перед людством шлях до далеких зірок…
Журнал "Herald of science", Лондон, 2073 р."
"Корпорація Stellar technologies заявила про побудову на орбіті Місяця першої верфі, що будуватиме космічні кораблі на термоядерних двигунах власного виробництва, що зможуть долітати до поясу астероїдів лише за півтори місяці. Компанія Stellar technologies не приховує своєї зацікавленості в розробці астероїдних корисних копалин. NASA оголосило про свою підтримку Stellar technologies, і анонсувало проект першої марсіанської колонії…
Журнал " Economie mondiale ", Франція, 2081 р."
"Корпорація Spacelink, заснована на початку століття Ілоном Маском як Starlink, оголосила про розробку нового стандарту зв'язку та передачі даних М-1, заснованих на законах Мілса. Представники компанії запевняють, що новітній стандарт дозволить встановити зв'язок в межах Сонячної Системи з затримкою менше однієї секунди…
Журнал "Economy & finance" США. 2081 р."
"Сьогодні уряд місячних колоній оголосив про проголошення незалежності. Як на це відреагують політики Землі? Як це вплине на глобальну економіку Сонячної Системи?..
Журнал "Economy & finance" США. 2101 р."
"Група вчених Нетішинського центру ядерних досліджень, Україна, презентує проект реактора нового типу. Говорить, голава проекту і головний розробник реактора СПЦ, Петро Кошовий:
- Новий реактор працює за принципово новою схемою. Усі попередні моделі ядерних реакторів використовували реакцію поділу важких ядер. Термоядерні реактори використовують реакцію синтезу гелію з важких ізотопів водню. Наш реактор синтез-подільного циклу працює за кардинально новою схему. Тут не відбувається а ні синтез гелію, а ні розпад важких ядер на легші, перевантаженні нейтронами, уламки.