12
Коли відбулося повномасштабне вторгнення терористичної організації російська федерація в УКРАЇНУ, вся країна об'єдналася, - і від цього стала сильнішою.
Весь цивілізований світ об'єднався біля України та підтримує нас, українців, тим, чим може та як може - і цим допомагає Україні виграти, щоб зберегти своє існування та самостійність, незалежність, право вибору.
Коли відбулося повномасштабне вторгнення в Україну країни, яка тільки і живе війною, кожен українець почав робити те, що може, кожен почав допомагати тим, чим може, майже кожен почав надсилати свої кошти ЗСУ стільки, скільки може, майже кожен почав віддавати те, що може, іншим, щоб допомогти іншим та собі, щоб допомогти своїй країні, щоб допомогти Україні виграти.
Кожен підтримує іншого так, як може, кожний рятує свою Батьківщину так, як може, - і відь цього Україна тримається та залишається вільної.
Уся сумарна підтримка допомагає тримати всю цю навалу та залишатися вільними українській нації.
Хто такий українець? Це не лише той, хто по національності українець, це й представники інших національностей, які мають громадянство України, а також ті, які, хоч і не громадяни нашої країни, але живуть тут та люблять Україну, а також ті, хто з українським корінням росселився по всьому світу, але намагається підтримати Україну та допомагає нашій країні. Необов'язково бути по національності 100 процентів українцем. Головне, що ми - громадяни України, що ми любимо Україну та допомагаємо Україні.
Всі наші зусилля наближають нашу спілну перемогу над тероризмом.
Кожен доповнює та разом з іншими створює загальну силу народу.
Наприклад, хтось шиє бронежилети. Хтось доставляє швачкам тканину для цього. Хтось поставляє потрібний сплав металу для захисту бронежилета. Хтось дозволяє шити в своєму помешканні. Хтось приходить, витрачає час та шиє ці бронежилети.
Інші плетуть маскувальні сітки. Ще хтось відає свою тканину для маскувальних сіток. Хтось просто віддав крючки, які в нього були, щоб з лески хтось інший плете з волосіні саму сітку, щоб на ній потім зав'язали луски тканини. Хтось ріже цю тканину. А хтось приніс нитки для в'язання, щоб закріпити цю волосінь на спеціальні кострукції, щоб було зручно плести.
Інши, отримуючи зарплатню та аванс, першим ділом переводять гроші на ЗСУ. Хтось 50 грн, хтось 200 грн, хтось лише 20грн.
Де-які організовують збір коштів, щоб потім їх передати воєнним, щоб вони придбали тепловізори, дрони, а хтось робить буржуйки для наших захисників на фронт.
Хтось безкоштовно ремонтує авто чи зі звичайної машини робить позашляховик, щоб можна було воєнним чи волонтерам проїхати будь-де.
А хтось купує зі свого прибутку швидкі та передає їх на фронт. Хтось безкоштовно на них працює, щоб рятувати життя.
Хтось передає свою консервацію нашим захисникам на фронт.
Хтось збирає по сусідах металеві банки з-під консервів, щоб з них робили свічки та передавали на фронт.
Хтось вивозить людей з акупованих територій.
Хтось на акупованих територіях ділиться останнім з іншими.
Хтось зі свого колодязя на акупованій території ділиться водою з усіма своїми сусідами.
Хтось пече хліб зі запасів магазину, живучи в цьому магазині, для всіх, хто того потребує.
Хтось збирає кошти, покинувши Україну як біженці, щоб врятувати своїх дітей, для купівлі генераторів, які потім безкоштовно представники цих країні, які прихистили у себе українців, розвозять по Україні.
Хтось ділиться своєю пенсією, щоб віддати гроші на купівлю безпілотника.
Хтось пригощає воєнних.
Хтось купує пральний порошок, щоб відати біженцям у школу, де вони перебуває. Купує для цих біженців крупи, картоплю, віддає їм запасний постіль та рушники.
Хтось віддає майже всі дитячі книжки своєї дитини, які їй читав два роки тому, бо біженці тікали в кращому випадку з однією валізою. А то і просто у чому вибіжали з будинку у підвал під час обстрілів. А будинку більше не має. І добре, що взагалі змогли людей вивезти людей.
Хтось привозить настільні ігри своїх дітей, які з дружиною за межами України, та віддає усе дітлахам, які все тратили.
Хтось віддає свої додаткові ковдри, пледи, покривало на станцію швидкої, коли попросили, для того, щоб перенести поранених.
Хтось збирає на безпілотники, позашляховіки, на літаки, на теплий одяг, на будь-які потреби армії.
Хтось влаштовує переселенців у себе на підприємстві, дає їм житло.
Хтось готує безкоштовно для воєнних.
Хтось ділиться житлом з переселенцями. Хтось продуктами та одягом з ними.
Багато-багато ще інших прикладів.
Кожного допомога важлива. Десь велика, десь маленька, по можливості кожної людини.
Але разом уся ця допомога - велика, значна.
Усі об'єдналися, щоб допомогти вижити, перемогти, втятувати.
В єдності - сила.
Повністю з цим згодна.
Тому що ми об'єдналися, ми тримаємось.