Слідчий вирішив допитати мешканців будинку.
І розпочав він з Дмитра, оскільки був повідомлений,що цей сусід дуже часто заходив до Валентини, значить мав добре її знати.
- Що за жінка була Валентина? - запитав слідчий.
- Звичайна сорокарічна жінка, яка працювала адміністратором у готелі " Прованс". Чому її дратували сусіди? Бо за всі робочі дні мала справу з людьми, а тут і вдома не мала спокою, та й характер в неї не простий був - відповів Дмитро.
- Які стосунки у вас були з загиблою? Чи справді часто ви до неї навідувались? - запитав Олег.
- Та хто вам це сказав? Так забігав позичити солі чи цукру, от і все. Ми були просто сусідами - відповів він.
- Ясно. Більше нічого не хочете мені розповісти? - запитав слідчий.
- Ні.
- Тоді, якщо щось згадаєте, то повідомте мені. А поки я вас відпускаю, тільки не їдьте з міста.
- Добре. До побачення.
Не сподобалася ця розмова слідчому, Дмитро щось приховував.
Потім викликав Марину на допит.
- А ви що скажете про Валентину?- запитав Романюк.
- Валентина була доброю людиною, проте шуму терпіти не могла. Тому завжди конфліктувала - відповіла Марина.
- На вашу думку, хто її міг вбити?- запитав слідчий.
- Навіть не знаю, з нею всі сварилися. - відповіла вона.
- А що ви можете сказати про Дмитра?- запитав Олег.
- Він якийсь дивний, нізким не спілкується. Я б сказала відлюдник- відповіла Марина.
- Зрозуміло. Ще щось маєте мені сказати? - запитав слідчий.
- Та ніби ні- відповіла вона.
- Тоді я вас відпускаю, тільки нікуди не їдьте.
- Добре. Бувайте.
Тоді він допитав молоду сім'ю Руслана й Надію, проте вони теж нічого не знали. І Ярослава допитав, але нічого важливого він йому не розповів.
Але слідчий ще надіявся,що найстарша сусідка Світлана Петрівна могла щось знати, оскільки це вона йому розповіла за Дмитра.
Олег її викликав на допит останньою.
- Світлано Петрівно, хто на вашу думку, міг вбити Валентину?- запитав він.
- За день до смерті загибла з кимось дуже сварилася. Я чула крики через відчинене вікно. А ще бачила, як увечері до неї приходила гостя. - відповіла вона.
- Ви впізнали її?
- Було темно, але мені здалося, що це жінка із нашого будинку.