Вийшовши з клініки, я навіть не одразу згадала, що потрібно зателефонувати мамі. Було відчуття, що я просто у вакуумі, що абсолютно не сприяло хоч якійсь розумовій діяльності. Утім, Сашко був психологічно стабільнішим за мене і нагадав мені про дзвінок, чемно запитавши, чи варто йому самому зателефонувати.
Так-так, вони з мамою навіть номерами обмінялися, щоб завжди бути на зв'язку, якщо мій телефон несподівано знову поламається або я вирішу приховати щось від них. Загалом, вони дуже швидко знайшли спільну мову, коли ми сьогодні вранці розмовляли. Хоча, вони обидва хотіли захистити мене, тому я нічого не мала проти їхнього «тандему».
Швидко набравши номер мами, я протяжно видихнула, чекаючи гудків, але одразу ж почула її голос. Здається, мама сиділа весь час біля телефону, щоб напевно не пропустити мій дзвінок. І, реально, я навіть уявляти не хотіла, наскільки сильно вона хвилювалася.
– Що сказав лікар? У тебе є пухлина? Її можна видалити? – Випалила мама на одному диханні. – Поліно, чому ти мовчиш? Усе погано? Не хвилюйся, донечко, мама зараз же приїде до тебе, – явно ледь стримуючи сльози, здавлено прошепотіла вона.
– Пухлини немає.
– Що ти сказала? – Закричала мама не своїм голосом, від чого я мало не оглухла.
– Лікар сказав, що пухлини немає, – повторила, протяжно видихнувши, відчуваючи, як на очі навернулися сльози.
Зараз, щойно сказавши це в голос, я нарешті відчула відчуття реальності. Усе сталося насправді, і в мене немає неоперабельної пухлини. Мені не потрібно думати про те, що мама буде гірко плакати на моєму похороні, так ніколи й не взявши на руки вже бажаних онуків.
– Немає пухлини, – шмигнувши носом, пробурмотіла мама, починаючи сміятися. Здавалося, що вона плаче і сміється одночасно. – Немає пухлини!
– Так, її немає. Я буду жити, мамо.
– Звичайно, ти житимеш, – за секунду заспокоївшись, суворо промовила вона. – Звідки взагалі у твоїй голові такі думки? До речі, Саша говорив, що ти пройдеш повне обстеження, чи знайшли щось лікарі? Ти здорова?
– Легка анемія, мені прописали пігулки, і підвищені антитіла щитоподібної залози, але це теж несерйозно, тому хвилюватися нема про що, – чесно відповіла, розуміючи, що брехати не вихід. Якщо я зараз скажу неправду, то після мама взагалі зі мною розмовляти перестане.
– Добре, ми з цим упораємося. А тепер дай телефон Саші.
Стиснувши губи, я мовчки передала телефон Саші, скоса подивившись на чоловіка. Звісно, він докладніше розповів про моє здоров'я, ледь не згадавши кожен аналіз, який я здала, і у скількох лікарів була. Реально, у мене навіть з'явилося відчуття, що зі мною поруч не коханий чоловік був, а наглядач якийсь. Але, треба віддати йому належне, настільки докладно я все не запам'ятала.
– Поговорили? – Запитала, коли чоловік передав мені телефон. – Мамо?
– Іди, відпочивай, донечко, і ні про що не турбуйся, – ласкаво видихнула мама. – Я тебе люблю. Коли завтра прокинешся, подзвони мені, чула?
– Добре. Я тебе теж люблю.
Завершивши дзвінок, я протяжно видихнула, подивившись на всі боки. Уже сутеніло і на вулиці все більше з'являлося яскравих вогнів від різноманітних вивісок і реклами. Але в цьому, чого брехати, також була своя чарівність. Правду кажуть: «Краса в очах того, хто дивиться». Я насправді вважала, що навкруги дуже гарно, але ще більше хотіла дізнатися, скільки всього красивого є у світі.
– Сильно втомилася? – Обійнявши мене за талію, притягнувши до себе, запитав Сашко, ласкаво торкнувшись моїх губ поцілунком.
– Втомилася, – кивнула спокійно. – Але воно того варте. І все завдяки тобі.
– Навіть без мене рано чи пізно ти зрозуміла б, що не хвора.
– Ну так, почекала б три місяці, накручуючи себе весь час, а там, можливо, і з'явилася б якась хвороба. Адже кажуть же, що на підсвідомості люди також можуть притягувати до себе хвороби.
– Я б не дозволив тобі нічого до себе притягнути, – упевнено промовив чоловік.
– Ну так, із тобою поруч мені нічого не страшно.
– О, що я чую?
– І почуєш ще більше, – зізналася кокетливо, самостійно потягнувшись за поцілунком. – Я кохаю тебе, – видихнула в самі губи чоловіка, розуміючи, що ідеального часу може не бути.
Раніше я вже чекала чогось, незрозуміло чого, відкладаючи своє життя, але зараз я більше не хочу так робити. А якщо з'явиться «відповідна можливість», тоді просто зізнаюся ще раз. Потрібно буде, зізнаюся десять тисяч разів, але не пропущу жодного з них, щоб потім шкодувати про це. Життя занадто швидкоплинне, щоб думати про якісь дурниці.
– І я тебе кохаю, дуже сильно, – у відповідь зізнався Саша, посміхнувшись.
Подивившись в очі чоловіка, бачачи в них неприховану любов і ніжність, я ласкаво посміхнулася у відповідь. З боку ми, найімовірніше, виглядали, як якісь закохані підлітки, але мене це взагалі не хвилювало. Моє серце стукало так голосно, наче хотіло пробити грудну клітку і з'єднатися з серцем Сашка. Трохи нерозумно, але від цього не менш солодко.
– Додому чи підемо кудись, відсвяткуємо твоє одужання?
– Додому, – похитавши головою, прошепотіла тихо. – Не хочу нікуди йти.
– Добре, тоді замовимо доставку і посидимо вдвох удома.
Поцілувавши мене ще раз, немов не в змозі відірватися від моїх губ, чоловік узяв мене за руку, і ми разом пішли до його машини. Звісно, було багато всього, про що нам слід було б поговорити і вирішити між собою, але тільки не сьогодні.
– Що ти хочеш на вечерю? – Запитав чоловік, коли ми вже майже дісталися до його будинку. Хоча, судячи з усього, нашого спільного будинку.
– Мені все одно, – похитавши головою, промовила відчужено. – Я хочу завтра поїхати в клініку, де ми проходили всією фірмою обстеження.
– Навіщо? – На секунду ставши серйозним, трохи холодно запитав Сашко. – Я найму хорошого адвоката, щоб подати на їхню клініку до суду. Тобі нема чого з ними зустрічатися.
– Я хочу сама все зрозуміти. Що тоді сталося? Як так вийшло, що в мене несподівано з'явилася неіснуюча пухлина?
#770 в Любовні романи
#372 в Сучасний любовний роман
#181 в Короткий любовний роман
Відредаговано: 09.09.2024